Soru Takılma

unal12344

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ünal
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
20
Arkadaşlar mi 8 lite mui 11 e geçtiğinden beri farkedilir derecede takılma yapıyor bu düzelir mi neden kaynaklanıyor olabilir fabrika ayarlarına geri döndürdüm 2 defa ama faydası olmadı

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar mi 8 lite mui 11 e geçtiğinden beri farkedilir derecede takılma yapıyor bu düzelir mi neden kaynaklanıyor olabilir fabrika ayarlarına geri döndürdüm 2 defa ama faydası olmadı
Miui 11 daha yeni gelişiyor ilk başlarda olur ama güncellemenin tamamını indirin ayarlardan güncelleme sekmesine gelin sağ köşede olan 3 nokta işaretine basın orda son paket sürüm indirin ve reboot yapın inşallah faydası olur

Oyla:

unal12344

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ünal
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
20
Miui 11 daha yeni gelişiyor ilk başlarda olur ama güncellemenin tamamını indirin ayarlardan güncelleme sekmesine gelin sağ köşede olan 3 nokta işaretine basın orda son paket sürüm indirin ve reboot yapın inşallah faydası olur
hocam bu işlerden anlamam pek nasıl yapacağım güncellemenin en son sürümü yüklü zaten

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam bu işlerden anlamam pek nasıl yapacağım güncellemenin en son sürümü yüklü zaten
Anladım hocam ama güncelleme geldiği zaman miui 10 dan 11 e geçiş yaparken en fazla 600 700 mb civarı oluyor ve buda performans düşüklüğüne yol açıyor çünkü her bir stock rom 1.5 gb geçiyor o yüzden dedim hani tamamını indirin diye :)

Oyla:

unal12344

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ünal
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
20
Anladım hocam ama güncelleme geldiği zaman miui 10 dan 11 e geçiş yaparken en fazla 600 700 mb civarı oluyor ve buda performans düşüklüğüne yol açıyor çünkü her bir stock rom 1.5 gb geçiyor o yüzden dedim hani tamamını indirin diye :)
hocam peki cihazımın garantisi 19 ay daha var sizce bu durum normal bir şey mi yeni gelen güncellemeler ile düzelirmi yoksa garantiye yollamalı mıyım

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam peki cihazımın garantisi 19 ay daha var sizce bu durum normal bir şey mi yeni gelen güncellemeler ile düzelirmi yoksa garantiye yollamalı mıyım
Yazılımsal bir durum güncelleme ile düzelir merak etmeyin içiniz rahat olsun

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Aslında rom işlerinden anlasanız, temiz bir kurulumla güzelce kullanırsınız telefonu. Bende de aynı telefon var ama kaymak gibi akıyor miui 11'le.

Android telefonların kaderi bu. Android sürümü yükseltirken sıfırdan kurulum bayağı fark ettiriyor ne yazık ki.

Oyla:

unal12344

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ünal
Cihazım
xiomi mi 8 lite
Konular
20
Aslında rom işlerinden anlasanız, temiz bir kurulumla güzelce kullanırsınız telefonu. Bende de aynı telefon var ama kaymak gibi akıyor miui 11'le.

Android telefonların kaderi bu. Android sürümü yükseltirken sıfırdan kurulum bayağı fark ettiriyor ne yazık ki.
Peki beklesem yeni gelen güncelleme ler ile ortadan kalkarımı bu sorun

Oyla:
Üst Alt