Yardım tahmini soft brick

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Telefonun güncelleme yapmamsı üzerine twrp ti güncelledim sonra her zamanki rom kurulumunu yaptım her sey normaldi ama 30 dk boyunca android yazısında kaldı bir iki defa daha kudum eski sürümü kurudm yine olmadı pc ye takınca ses geliyor ama nasıl düzelteceği bulmadım mi flash 2016.04.01 64 bit sürümü var ama onda bir türlü cihaz gözükmüyor twrp ye geçiyor telefon ama bir türlü açılmıyor ne yapılabilir gerekirse ücretli yardımda olur twrp sürümü 3.2.3-0

Ekli dosyalar

• IMG_20180811_125731.jpg
    IMG_20180811_125731.jpg
    3,7 MB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20180811_125830.jpg
    IMG_20180811_125830.jpg
    4,8 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Temiz bir kurulum mu yaptınız evet softbrick olay cihazın rahat kurtulur endişelenme.Unlock edilmiş dimi ? Twrp var çünkü .

Oyla:

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Temiz bir kurulum mu yaptınız evet softbrick olay cihazın rahat kurtulur endişelenme.Unlock edilmiş dimi ? Twrp var çünkü .
aynen temiz kurulum yaptım unlock ciihaz ama nasıl kurtulur hocam kafayı yiyeceğim neden böyle oldu

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam valla tam bişey diyemiyorum temiz kurulumu bildiğini düşünüyorum :) Dert etme biri yardımcı olacaktır cihazı sahip olmadığım için yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum

Oyla:

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Hocam valla tam bişey diyemiyorum temiz kurulumu bildiğini düşünüyorum :) Dert etme biri yardımcı olacaktır cihazı sahip olmadığım için yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum
daha önce de kuruyordum hiç sıkıntı yoktu anlamadım takamamın sebebi internet yok telefon intertinden giriyorum bitti mi kaldım öyle etrafta net bulabilir miyim bilmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orjinal romdan recovery img yi alsam flashlasam flashboot moduna girip mi flash da gözükür mü telefon böyle çözülebilir mi

Son düzenleme:
Oyla:

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
hocam benim twrp şifre istemiyor şu an twrde girebiliyorum tekrar yüklemeyi de deneyebiliyorum ama cihaz açılmıyor diger bir sıkıntı flasboot a girmyor twrp ekranı açılıyor
Aynı işlemi twrp üzerinden de yapabilirsiniz biliyorum, şifre istemediğini de biliyorum ama format datayi birde komutlar ile yapın diyorum.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazı fastboot a alın tgz uzantılı fastboot romu açıp cihazınıza flashlayın.

Oyla:

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Aynı işlemi twrp üzerinden de yapabilirsiniz biliyorum, şifre istemediğini de biliyorum ama format datayi birde komutlar ile yapın diyorum.
Hocam sizin konunun şöyle bir yararı oldu ben hep recovery kullandığımdan flashboot a nasıl alınır bilmiyormuşum söylediğiniz şekilde basınca girdi flashboot a mi flash da gördü cihazı eski sürümlerden biri vardı PC de onla flashladım açılırken reset phone geldi açılmıyordu mecbur bastım açıldı ama içindeki her şey silinmişti teli kurtardığıma sevindim ama içindeki her şey gitti 2 yıllık ona da çok üzüldüm tekrardan teşekkürler sizin sayenizde flashboot a girmeyi ve ne kadar bilgisiz olduğumu öğrendim

Oyla:
Üst Alt