Soru Tahmini ne zaman bu problem çözülür

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 279

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
129
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta
Telefon Modeli
MI 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba
Bir tek bende olduğunu düşünmediğim bir problem var ve tahmini ne zaman ya da daha doğrusu ne olunca çözülecek bu problem fikirlerinizi almak istiyorum.
Android 11 tabanlı MIUI 12 eu beta son sürümünü kullanıyorum ve Android 11 geldiğinden beri gerek temiz kurulum gerek diğer yöntemlerle kullanmama rağmen uygulama açılış hızları ve sistemde tepkisel bir yavaşlık söz konusu. Eu stabil yeni sürüm de çıkmıyor neyi bekliyorlar nasıl bir kafa yaşıyorlar bunları görmüyorlar mı?
Snapdragon 855 tarihe mi karıştı çöp mü oldu eskidi mi de benim haberim yok.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Arkadaşlar merhaba
Bir tek bende olduğunu düşünmediğim bir problem var ve tahmini ne zaman ya da daha doğrusu ne olunca çözülecek bu problem fikirlerinizi almak istiyorum.
Android 11 tabanlı MIUI 12 eu beta son sürümünü kullanıyorum ve Android 11 geldiğinden beri gerek temiz kurulum gerek diğer yöntemlerle kullanmama rağmen uygulama açılış hızları ve sistemde tepkisel bir yavaşlık söz konusu. Eu stabil yeni sürüm de çıkmıyor neyi bekliyorlar nasıl bir kafa yaşıyorlar bunları görmüyorlar mı?
Snapdragon 855 tarihe mi karıştı çöp mü oldu eskidi mi de benim haberim yok.
Beta kullanıyorsanız bunlar normal Adı Üstünde Beta. Stabil Ve akıcılık istiyorsanız Stabil sürüme geçin veya Kernel değiştirin. Betadan Akıcılık veya Performans beklemek çokta doğru değil birde Android 11 daha çok çok taze. Optimize edilmemiş bir yeni sürüm bu problemler gayet normal.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
129
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beta kullanıyorsanız bunlar normal Adı Üstünde Beta. Stabil Ve akıcılık istiyorsanız Stabil sürüme geçin veya Kernel değiştirin. Betadan Akıcılık veya Performans beklemek çokta doğru değil birde Android 11 daha çok çok taze. Optimize edilmemiş bir yeni sürüm bu problemler gayet normal.
Hocam haftalar geçti neyi hala optimize edilmiyor bence bu konulara değinmiyorlar bakmıyorlar bile.
Önceki zamanlardaki betalar stabilden hızlıydı bana beta şöyle böyle demeyin gördük yani.
Stabile yeni sürüm bile gelmiyor.
Bu enteresan kafaları anlayan biri var mı acaba forumda varsa durumu bana açıklasın lütfen.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Hocam haftalar geçti neyi hala optimize edilmiyor bence bu konulara değinmiyorlar bakmıyorlar bile.
Önceki zamanlardaki betalar stabilden hızlıydı bana beta şöyle böyle demeyin gördük yani.
Stabile yeni sürüm bile gelmiyor.
Bu enteresan kafaları anlayan biri var mı acaba forumda varsa durumu bana açıklasın lütfen.
Beta görmediniz demedim. Android 11 beta Android 10 ile kıyaslamayın. Her güncelleme her yükselmede bunları göze almak gerek. Zaten daha önce Xiaomi cihazı kullandıysanız bunları biliyor olmanız gerek. Bile bile neden sürüm yükseltiyorsunuz bende onu anlamıyorum.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
129
Beta görmediniz demedim. Android 11 beta Android 10 ile kıyaslamayın. Her güncelleme her yükselmede bunları göze almak gerek. Zaten daha önce Xiaomi cihazı kullandıysanız bunları biliyor olmanız gerek. Bile bile neden sürüm yükseltiyorsunuz bende onu anlamıyorum.
Valla telefonumu ısırırım şimdi hocam:D

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
129
:) Öyle bir şey yaparsanız cihaza ve cebinize zarar
Olayları anlayışla karşılayayım diyorum fakat bahsettiğim gibi mantıksız süreçler var.
Diyorsunuz işte şu kadar süre geçti bunlar hala yapmamış falan filan gibi şeyler..
Stabil çıkmıyor stabil 0.0.1 üst sürüm bile çıkarsalar razıyım. Şu ses açma kapama animasyonu eski stilde (mavi olan)
O düzelse en azından stabilde kalırım paşa paşa

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Olayları anlayışla karşılayayım diyorum fakat bahsettiğim gibi mantıksız süreçler var.
Diyorsunuz işte şu kadar süre geçti bunlar hala yapmamış falan filan gibi şeyler..
Stabil çıkmıyor stabil 0.0.1 üst sürüm bile çıkarsalar razıyım. Şu ses açma kapama animasyonu eski stilde (mavi olan)
O düzelse en azından stabilde kalırım paşa paşa
İşte yapmıyorlar Ama eu beta da son zamanlarda iyi iş çıkartmıyor. Farklı bir roma geçiş yapabilirsiniz. Mmx veya Mi novo gibi.

Oyla:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
129
İşte yapmıyorlar Ama eu beta da son zamanlarda iyi iş çıkartmıyor. Farklı bir roma geçiş yapabilirsiniz. Mmx veya Mi novo gibi.
Linklerini atabilir misiniz yada ses butonu stilini stabilde yenileyebilceğim bir yol var mı

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım