Sohbet Tablet olarak hangisini kullanmak mantıklı?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ben 2015 yılından sonra, hem MiPad hem Mipad 2 hem Samsung hem Lenovo hem de 2011'de aldığım MiPad 1. nesil tablet kullanmış birisi olarak Android Tabletlere tövbe ettim. Tablet konusunda Ipad maalesef rakipsiz bana göre.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ben 2015 yılından sonra, hem MiPad hem Mipad 2 hem Samsung hem Lenovo hem de 2011'de aldığım MiPad 1. nesil tablet kullanmış birisi olarak Android Tabletlere tövbe ettim. Tablet konusunda Ipad maalesef rakipsiz bana göre.

Üstelik iPadOS 13’ten sonra tamamen pc deneyimi vermeye başlayınca cidden bambaşka bir deneyim sunmaya başladı hocam.

Her ne kadar bunu yazıyor olmak beni mutsuz etse de tablet konusunda ipad bir oy da benden kazanıyor...

Ben de bu görüşteyim hocam. iOS’a her ne kadar sıcak bakmasam da tablet konusunda çok kafa karıştırıyor...

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Tamam tamam itiraf ediyorum tablet olayında iPad üstüne yok :D
Hatta şu çizimi bir teknoloji markette ipad pro da yapmıştım. Kalem hissiyatı mükemmel. Gerçek kalem gibi.
Ayfon sevmiyorum evet. Sınırlar içinde kalmak sinir ediyor beni ama iPad bi başka :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
iPad'i şu anda hali hazırda kullanıyorum hocam. Performansından vs. çok memnunum fakat konuda bahsettiğim detayları görmezden gelmeye gerek var mı onu bilemiyorum.
Hocam siz zaten kararınızı vermişsiniz benim fikrine karşı fikir sundugunuza göre o zaman benim fikrimi söylememe gerek kalmıyor değil mi?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam siz zaten kararınızı vermişsiniz benim fikrine karşı fikir sundugunuza göre o zaman benim fikrimi söylememe gerek kalmıyor değil mi?

Yalnızca "ipad alın" demişsiniz. Neye göre? Hangi artıya göre? Tab S3'ü neden elediniz mesela?

Ben zaten iPad kullanıyorum, orada artı eksi olarak fikir beyan etmişim, sadece ipad alın diyerek yorum yapmışsınız. Hangi fikire karşı fikir sunmuşum? iPad almayı ben de bildiğim için zamanında iPad aldım zaten hocam... Önemli olan gerekçelerle yorum yapmak. Konuyu açma amacım zaten bu. Kaldı ki konuda da belirtmiştim verdiğim kararı, gaza ihtiyacım olduğunu.

Sadece tercihinizi söylemek kesinlikle yanlış değil fakat yorumunuza verdiğim cevaba böyle bir karşılık verdiğiniz için bunu yazıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamam tamam itiraf ediyorum tablet olayında iPad üstüne yok :D
Hatta şu çizimi bir teknoloji markette ipad pro da yapmıştım. Kalem hissiyatı mükemmel. Gerçek kalem gibi.
Ayfon sevmiyorum evet. Sınırlar içinde kalmak sinir ediyor beni ama iPad bi başka :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Apple Pencil fiyatı da ölüm resmen. drunk~~

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Yalnızca "ipad alın" demişsiniz. Neye göre? Hangi artıya göre? Tab S3'ü neden elediniz mesela?

Ben zaten iPad kullanıyorum, orada artı eksi olarak fikir beyan etmişim, sadece ipad alın diyerek yorum yapmışsınız. Hangi fikire karşı fikir sunmuşum? iPad almayı ben de bildiğim için zamanında iPad aldım zaten hocam... Önemli olan gerekçelerle yorum yapmak. Konuyu açma amacım zaten bu. Kaldı ki konuda da belirtmiştim verdiğim kararı, gaza ihtiyacım olduğunu.

Sadece tercihinizi söylemek kesinlikle yanlış değil fakat yorumunuza verdiğim cevaba böyle bir karşılık verdiğiniz için bunu yazıyorum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103

İstediğinizi alın hocam iyi forumlar sert çıkışlarında karşı cevap vermek ve bu konuyu uzatma taraftarı değilim wait~~

Üst Alt