Tablet de youtube eklentisi ve ekran karaması nasıl?

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
92
Merhabalar

asus marka android tabletim var ve çalışırken özellikle youtube den playlist açıp çalışıyorum.
tabiki youtube da açılan bu playlist lerin video olduğunu da biliyorum. ama ben ordaki görüntüden çok ses ile ilgileniyorum

istediğim şu....
a) youtube de herhangi bir müzik listesi açtığımda ve eklentiyi aşağı indirip başka bir program açtığımda müzik kesilmesin istiyorum ama maalesef müzik kesiliyor
b) müzik dinlerken diğer program veya oyunlarda olduğu ekranın kararmasını istiyorum

tabiki video uygulamalarının ekran karartma özelliğinin olmadığını biliyorum ama youtube programı için arka planda ses diye seçenek geleceği konusunda geçmişte haberler vardı. youtube ün ayarlar kısmına girdiğimde o tür bir ayarın olmadığını gördüm
şuan yüklü olan 10.02.3 versiyonu

kısacası youtube programı ile müzik dinlerken istediğim an ekranı karartıp pil süresinden kazanayım ve müzik dinlerken oyun veya başka programlarla çalışabileyim

konu hakkında bilgisi olan, ekran görüntüleri ile anlatabilirmi ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Şuanda henüz boyle birşey yapılamıyor. YouTube yerine spootify yada diğer yüzlerce alternatif servisleri kullanabilirsiniz.
Okuduklarımdan aklımda kaldığı kadarıyla, arka planda ses özelliği henüz devreye girmedi. Bir video servisi için de bu zaten çok saçma. Belki ayrı bir servis açarak sunmaya çalışıyor olabilirler. Bu yüzden gecikiyor olabilir. Şu anda YouTube'un offline hizmeti Beta olarak test ediliyor. 

Oyla:
Üst Alt