Yardım T-Rex Pro Hava Durumu

Canbgiray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Amazfit TRexPro
Konular
1
Merhaba. T-Rex Pro kullanıyorum ama hangi kadran olursa olsun hava durumu göstermiyor sadece zepp uygulamasını açıp senkron ettiğim zaman içerisinde ve sonrasında zamanı belli olmayan şekilde gösteriyor ve sonrasında yine gözükmüyor tekrar uygulamayı açana kadar. Varmı yaşayan sorunu çözümü bilen?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Merhaba. T-Rex Pro kullanıyorum ama hangi kadran olursa olsun hava durumu göstermiyor sadece zepp uygulamasını açıp senkron ettiğim zaman içerisinde ve sonrasında zamanı belli olmayan şekilde gösteriyor ve sonrasında yine gözükmüyor tekrar uygulamayı açana kadar. Varmı yaşayan sorunu çözümü bilen?
Uygulama arka planda kapandığı için senkron kesiliyor muhtemelen. Uygulamanın pil tasarrufu ayarını kapatıp otomatik başlatma ayarını açarsanız düzelir muhtemelen.

Canbgiray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Amazfit TRexPro
Konular
1
Uygulama arka planda kapandığı için senkron kesiliyor muhtemelen. Uygulamanın pil tasarrufu ayarını kapatıp otomatik başlatma ayarını açarsanız düzelir muhtemelen.
Uygulama sürekli açık olması lazım ama ios'ta tarif edebilecekseniz kontrol edeyim tekrar.

Canbgiray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Amazfit TRexPro
Konular
1
Bilen varsa sanırım arkaplanda açık olması için gereken herşey yapılı. Varsa eksik bilgilendirsin lütfen.

Ekli dosyalar

• BEB9CA3C-25FE-4B0B-8F34-DBF5356A24BE.png
    BEB9CA3C-25FE-4B0B-8F34-DBF5356A24BE.png
    408,3 KB · Görüntüleme: 4

Canbgiray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Amazfit TRexPro