Yardım System daemon apk inince hata veriyor

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS1.0.7.0.ULQIDXM
Telefon Modeli
XİAOMİ 12T
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar biliyorsunuz xiaomi telefonlarda aşırı gereksiz uygulamalar var ve bu uygulamalar arasında be system daemonu da sildim. Lakin biliyorsunuz daemon cihazın daha stabil çalışmasını sağlıyor ve optimize ediyor. Asıl sıkıntı şu; son zamanlarda bluetooth aracılığıyla kulaklıklarda bağlantı kopmaları yaşanıyor, bunu evdeki bütün bluetooth kulaklıklarda denedim ve aynı sorunlar devam etti. İlk baş aklıma bluetoothu sıfırlamak geldi lakin işe yaramadı sonra aklıma system daemon geldi ve bunu sildiğimden ötürü bluetoothla ilgili optimizasyon sorunları mı çıkmaya başladı diye düşündüm. Zaten daemonu geri yüklemekte istiyorum. Pc üzerinden adb ile yapılacağını biliyorum lakin şuan yanımda pc yok telefon rootlu olmadığı için bana çözüm yolu sunarsanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-10-11-22-39-32-174_com.google.android.packageinstaller.jpg
    Screenshot_2024-10-11-22-39-32-174_com.google.android.packageinstaller.jpg
    388,8 KB · Görüntüleme: 8

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
İmza doğrulamasını kapatıp yüklemeyi deneyin ve cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Oyla:

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmza doğrulamasını kapatıp yüklemeyi deneyin ve cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Bu işi rootsuz halletmek istiyorum farklı bir yolu yok mu. Şuan pc yanımda da yok o yüzfen farklı bir yol sunarsan sevinirim

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Bu işi rootsuz halletmek istiyorum farklı bir yolu yok mu. Şuan pc yanımda da yok o yüzfen farklı bir yol sunarsan sevinirim
Daemon uygulaması sistem klasöründe hâlâ bulunuyorsa şunu deneyin;

Mtmanager uygulamasını indirin ve dosya yoluna şunu yapıştırın;

/system/system_ext/app/MiuiDaemon/

Daemon uygulamasının imzanlanmış hali. Sizin indirdiğiniz de imzalanmıştır ama yine de denemekte fayda var. Eğer olmuyorsa sistem uygulamasını elle guncellediğiniz için paket yükleyici kabul etmiyordur. Ek olarak başa dönersek eğer klasör içinde daemon uygulaması duruyorsa cihazı sıfırlarsanız tüm uygulamalar tekrardan temiz şekilde yükleneceği için daemon uygulaması da kurulacak. İyi forumlar.

Oyla:

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daemon uygulaması sistem klasöründe hâlâ bulunuyorsa şunu deneyin;

Mtmanager uygulamasını indirin ve dosya yoluna şunu yapıştırın;

/system/system_ext/app/MiuiDaemon/

Daemon uygulamasının imzanlanmış hali. Sizin indirdiğiniz de imzalanmıştır ama yine de denemekte fayda var. Eğer olmuyorsa sistem uygulamasını elle guncellediğiniz için paket yükleyici kabul etmiyordur. Ek olarak başa dönersek eğer klasör içinde daemon uygulaması duruyorsa cihazı sıfırlarsanız tüm uygulamalar tekrardan temiz şekilde yükleneceği için daemon uygulaması da kurulacak. İyi forumlar.
Aga zaten uygulama orada duruyor ve oradan indirmeye çalıştım paketi geçersiz sayıyor

Oyla:
Üst Alt