Sohbet Suya Düşen telefon ile ilgili Son durum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birkancan16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Haftalar öncesinden açmıştım yardım için bilen vardır belki. Xiaomi redmi 5 plus suya düşmüştü hemen aldım kuruladım vb. çalışıyordu.sonra elimden gelenleri yaptıktan sonra 2 gün sonra Bir Servise vermiştim. Yapılmaz dedi Ne olduysa artık.Ben bu telefonu kolay almadım :/ üstelik daha yeni almıştım nababilirim şimdi çöpe mi atayım.(Garanti de yazan servise vermedim uzak olduğu için o anlık başka servise vermiştim ama verdiğim serviste kötü biryer değildi).

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Sizin servise verdiğinizde çalışıyor muydu?

Birkancan16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Sizin servise verdiğinizde çalışıyor muydu?
Şöyle diyeyim ondan 1-2 gün önce suya düştü kısa bir süre çalıştı baya kafayı yedi diyebilirim o gün için.Servise verirken çalışmıyordu.Yani telefonu ben çok zor aldırttım bide çöpe atmak hiç olmaz beynim durdu nababilirim bilmiyorum :(

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Normalde pirinç dolu kavanozun içerisine suya düşmüş telefonumu bırakmıştım. 2 günün sonunda sorunsuz çalışmıştı. Tabi su temiz suydu, bir sorun çıkmamıştı. Belki öyle bir yöntem deneyebilirsiniz.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Şöyle diyeyim ondan 1-2 gün önce suya düştü kısa bir süre çalıştı baya kafayı yedi diyebilirim o gün için.Servise verirken çalışmıyordu.Yani telefonu ben çok zor aldırttım bide çöpe atmak hiç olmaz beynim durdu nababilirim bilmiyorum :(
Servise vermişsin zaten neden yapılamadıgını ögren ne olmuş içinde ne bozulmuş bozulan neyse masrafı araştırıp ona göre konu açarsın bu saatten sonra şu an için senın yapacagın birşey yok bu duruma yani telefon tamircileri yapar ancak oda pahalıya patlayabilir.Suya düşen bir telefonun mutlaka bataryasını çıkartıp kurumasını beklemek lazım buda zor oyuzden içerdeki sıvı kısadevre yapıp biryerleri bozuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Normalde pirinç dolu kavanozun içerisine suya düşmüş telefonumu bırakmıştım. 2 günün sonunda sorunsuz çalışmıştı. Tabi su temiz suydu, bir sorun çıkmamıştı. Belki öyle bir yöntem deneyebilirsiniz.
Her telefonda aynı tepkiyi vermiyor bu durum çünkü sıvının telefona ne kadar girdigine nerelere ulaştıgına baglı birazda şans işi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt