Çözüldü Sürüm Düşürme

SpecXta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hyperos
Telefon Modeli
Mi13 Ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazımı bl kilidi açık hyperos yükledim en son.Hyperoste bazı yazılımsal sıkıntılar var. Miui 14 e düşürsem sıkıntı olur mu? Hatta miui 14 eu rom kursam direkt bir sıkıntı çıkar mı? Crvaplayanlara teşekkürler

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Cihazımı bl kilidi açık hyperos yükledim en son.Hyperoste bazı yazılımsal sıkıntılar var. Miui 14 e düşürsem sıkıntı olur mu? Hatta miui 14 eu rom kursam direkt bir sıkıntı çıkar mı? Crvaplayanlara teşekkürler

Sorun olmaz yeter ki kilit kapatmayın

Oyla: Çözüm

SpecXta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
4
Sorun olmaz yeter ki kilit kapatmayın
hperos nedense bana çok kötü geldi animasyonlar böyle kasıntı çıkıyor kaydırmalar pürüzlü bir de temiz kurulum yaparak geçtim.Miui 14 te de reklam ve gereksiz uygulama çok fazla.Miui 14 eu rom düşünüyorum sizce nasıl bazıları tamamen türkçe değil falan diyor bir bilginiz var mı acaba?

Oyla:

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
15
hperos nedense bana çok kötü geldi animasyonlar böyle kasıntı çıkıyor kaydırmalar pürüzlü bir de temiz kurulum yaparak geçtim.Miui 14 te de reklam ve gereksiz uygulama çok fazla.Miui 14 eu rom düşünüyorum sizce nasıl bazıları tamamen türkçe değil falan diyor bir bilginiz var mı acaba?
eu rom sade akıcı gereksiz şeylerin olmadıgı güzel bir rom hocam.. reklamları kapatmak ıcın bıraz arastırsanız çözüm bulursunuz..

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3

Günlük kullanımı etkilemez

Bu konuda ki adımları uygulayarak Türkçe yapabilirsiniz...

Oyla:
Üst Alt