Yardım sürüm düşürme hakkında bilgili arkadaşlara soru

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.3.0
Telefon Modeli
redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba arkadaşlar cihazm redmi note 6 pro aldığımda miui9 du ve cihaz canavar gibiydi tam tabiri ile. miui 10 da gene iyi ve günlük olarak oyun ve programları kurtarıyordu ancak 11 sürümü ile telefondan kurtulmak istiyorum resmen. Şimdi sorum şudur 10 ve 9 a bootloader kilidim kapalı dönemeyeceğimi anladım ve istesemde yapamam cihaz garantili. peki miui 11.0.3.0 sürümünden miui 11.0.1.0 sürümüne güncelleyici üzerinden güncelleme paketini tanımlayıp dönebilirmiyim.Cihazda sorun olur mu?. Format falanda kaç defa attım sorunumu çözmedi güzelim telefon kafa topu ve instagramda bile kasıyor ben hiç bu kadar kasan cihaz kullanmamıştım geçtiğim cihaz gm 5 plusdı .cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkür ederim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhaba arkadaşlar cihazm redmi note 6 pro aldığımda miui9 du ve cihaz canavar gibiydi tam tabiri ile. miui 10 da gene iyi ve günlük olarak oyun ve programları kurtarıyordu ancak 11 sürümü ile telefondan kurtulmak istiyorum resmen. Şimdi sorum şudur 10 ve 9 a bootloader kilidim kapalı dönemeyeceğimi anladım ve istesemde yapamam cihaz garantili. peki miui 11.0.3.0 sürümünden miui 11.0.1.0 sürümüne güncelleyici üzerinden güncelleme paketini tanımlayıp dönebilirmiyim.Cihazda sorun olur mu?. Format falanda kaç defa attım sorunumu çözmedi güzelim telefon kafa topu ve instagramda bile kasıyor ben hiç bu kadar kasan cihaz kullanmamıştım geçtiğim cihaz gm 5 plusdı .cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkür ederim
Ne garantisi var hocam delta ise sorun olmuyor.

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Ne garantisi var hocam delta ise sorun olmuyor.
teknosa dan aldım türkiye garantisi dendi ama olsa da olmasa da o işlere şu aralar girmek istemiyorum malum evdeyiz yapamazsam yardım alacağım pek kimsem olmaz

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Benimki delta garantili 3 kere bootloader açtım sürüm düşürdüm 10.3.6.0'a baya kullandım. Şuan 11.0.3.0 dayım herhangi bir takılma yaşamadım. Temiz kurulum öneririm psikolojik mi bilmem ama otadan kurduğumla temiz kurulumla kurduğum sürüm arasında dağlar kadar fark var.

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Benimki delta garantili 3 kere bootloader açtım sürüm düşürdüm 10.3.6.0'a baya kullandım. Şuan 11.0.3.0 dayım herhangi bir takılma yaşamadım. Temiz kurulum öneririm psikolojik mi bilmem ama otadan kurduğumla temiz kurulumla kurduğum sürüm arasında dağlar kadar fark var.
sanırım son şansım açıcam bootloader i ama pek bilmediğimden elime yüzüme bulaştırmaktan korkuyorum.Benim dediğim mantıkta cihaz eski sürüme dönmez değil mi ?

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Güncelleyici üzerinden sürüm düşmüyor diye biliyorum.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam mecbur açmanız gerekiyor. O kadar zor bir işlem değil korkmaya gerek yok

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Hocam mecbur açmanız gerekiyor. O kadar zor bir işlem değil korkmaya gerek yok
bootloader i açıp sürüm düşürdükten sonra kapatabilir miyim yeni gelen güncellemeleri almaya devam edebilir miyim

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
bootloader i açıp sürüm düşürdükten sonra kapatabilir miyim yeni gelen güncellemeleri almaya devam edebilir miyim
Kapatabilirsiniz tavsiye etmem ama. Güncelleme 2 türlü alırsınız

Oyla:
Üst Alt