Çözüldü Sürekli TWRP ekranı açılıyor , telefon açılmıyor....

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
merhaba biliyorum twrp ekranında kaldı yardım adına çok fazla konu açılmış ama sorunum devam ettiği için yeniden bende açtım.
Mi Note 10 için 20.10.15 sürümünü yükledim, güncellemek için Twrp'ye girdim. Install kısmından dosyayı bulup oku kaydırıp reboot system yaptım . mi ekranı açıldı sonrasında uzun süre MIUI ekranında bekletti açılmadı, siyah ekran oldu mi ve twrp ekranında gidip geldi en son twrp açıldı hiçbirşey yapmadan direk reboottan system dedim şuan yine twrp ekranına dönüyor... Eski sürümü yüklemeyi denedim yine aynı şekilde twrp ye atıyor ve açılmıyor telefon, ne yapmalıyım ? (PC üzerinden bağlanmayı çok bilmiyorum)
(magisk root yok,imei atılmış telefon)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp güncelleyim düzelir dedim bu sefer de fastboot ekranında kaldı ...

Son düzenleme:
Çözüm
Monalte ve Canpro , twrp yi yeniden yükleyip , stabil rom kurulumunu sağladık... Sizlere de destek ve önerileriniz için teşekkür ederim...
Xiaomi ustam olarak gördüğüm , bu forumda senelerini geçirmiş her türlü Xiaomi cihazı kullanmış bi hocam sayesinde yaptım bu işi (direk yaptı da diyebilirim :))... Gerçek anlamda hocam , hem okul , hem hayat , hem de forum hocam mstuyr Gönüllerin yöneticisi :) Teşekkürler herkese...

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Bilmediğimden sordum hocam kusura bakmayın , yani ilk başta fastboot rom kurup sonra twrp yi yeniden yüklemem gerekiyor , yoksa sırasıyla hem fastboot rom sonra eu beta rom mu gibisine ... Bunu direk uzaktan bağlanıp halledecek birileriyle yapmam gerekiyor sanırım. Teşekkür ederim cevaplarınız için..
hocam öncelikle size kızmışım gibi birşey olmuş asla ama asla öyle birşey yok hocam tabiykide soracaksınız biz annemizin karnında bunları bilerek çıkmadık heralde değerli hocam zaten fastboot rom yüklerseniz telefon açılacaktır ama
siz eu rom beta yüklemek istiyorsanız telefonda twrp varsa direk oradan yükleyebilirsiniz bu yöntemler ile
twrp yok ise:
fastboot rom yüklemek için:
yapamaz iseniz herzaman buradayız mesaj atın yeter ve tecrübe yok ise bence işi bilen yapsın telefonun kilidi açık ken 50 tl ye yazılım atıyorlar kilit kapanınca 200 tl den başlıyor mecburen işçilik artıyor hocam dikkatlı olun.

Son düzenleme:
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bilmediğimden sordum hocam kusura bakmayın , yani ilk başta fastboot rom kurup sonra twrp yi yeniden yüklemem gerekiyor , yoksa sırasıyla hem fastboot rom sonra eu beta rom mu gibisine ... Bunu direk uzaktan bağlanıp halledecek birileriyle yapmam gerekiyor sanırım. Teşekkür ederim cevaplarınız için..
daha önce yapmadıysanız riskli işlemler dikkatli olun. Kullanıcıların cihazlarını en çok susturdukları kısım mi flash ile rom yükleme kısmıdır. Brick olursa maliyetiniz yükselir.

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Teşekkür ederim hocam bu forumda senelerini geçirmiş bir tanıdığıma danışıyorum bugün onunla bakacağım olmaz ise sizlerin burda desteğini her zaman gördüm tabiki de son durum için geri dönerim.

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Teşekkür ederim hocam bu forumda senelerini geçirmiş bir tanıdığıma danışıyorum bugün onunla bakacağım olmaz ise sizlerin burda desteğini her zaman gördüm tabiki de son durum için geri dönerim.
hocam bi sıkıtı olursa hiç çekinmeden yazabilirsiniz bi ne için buradayız iyi günler ve iyi forumlar dileriz.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Linkte verilen konular zaten detaylı anlatımlar mevcut hocam dikkatli okursanız eğer hata ve sıkıntı olmaz, dediğim gibi önemli olan şey sadece anlamak ve dikkatli okumak, acele etmemek.

Hocam tavsiyem zaten eu romu indirmiş siniz ilk olarak twrp ile kurmayı deneyin, başarısız olursanız mi flash ile rom kurmayı deneyin, sonra tekrardan twrp+eu rom kurabilirsiniz.

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Monalte ve Canpro , twrp yi yeniden yükleyip , stabil rom kurulumunu sağladık... Sizlere de destek ve önerileriniz için teşekkür ederim...
Xiaomi ustam olarak gördüğüm , bu forumda senelerini geçirmiş her türlü Xiaomi cihazı kullanmış bi hocam sayesinde yaptım bu işi (direk yaptı da diyebilirim :))... Gerçek anlamda hocam , hem okul , hem hayat , hem de forum hocam mstuyr Gönüllerin yöneticisi :) Teşekkürler herkese...

Oyla: Çözüm
Üst Alt