Yardım Sürekli gelip giden kablosuz hata ayıklama bağlı bildirimi

Emre645

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Poco X6 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.8.0.UNLMIXM
Telefon Modeli
Poco X6 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, telefonuma Bluetooth ile bir cihaz bağlamak istiyorum, eski mi 11 telefonumda aynı işlemleri yaparak sorunsuz bağlanıp cihazı kullanıyordum yeni aldığım poco X6 pro cihazımda bu sorun ile karşılaşıyorum; "kablosuz hata ayıklama bağlı" bildirimi sürekli gelip gidiyor. Cihazı telefona bağlamak için uyguladığım gerekli talimatlar şunlar:
. Geliştirici seçeneklerini açmak
. USB hata ayıklamayı açmak
. Kablosuz hata ayıklamayı açmak
. USB hata ayıklama (Güvenlik Ayarları) açmak
. Ayarların üzerinde ekran yer paylaşımına izin ver açmak
. Son olarak cihazı telefona entegre etmek için indirdiğim uygulamanın talimat butonuna tıklayıp, kablosuz hata ayıklama bölümüne girip, 'Eşleşme kodu ile cihaz eşle' seçeneğinden bağlantı kurup işlemi bitirmek.
Sonrasında cihaz bağlantısı sürekli kesilip bağlanıyor(Bluetooth bağlantısı değil kablosuz hata ayıklama bölümündeki bağlantı) ve kablosuz hata ayıklama bağlı bildirimi sürekli gidip geliyor, cihazı bu sebepden aktif edemiyorum. Cihazı eski mi 11 telefonuma bağlarken böyle bir durum yaşamıyorum bağlantı gidip gelmiyor. Cihazı en başda Bluetooth ile bağlıyorum ve Bluetooth bağlantısında hiç bir sorun yok. Video ekledim. Yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• VID_20240427_213020.mp4
    11,4 MB · Görüntüleme: 0
Üst Alt