Yardım Superonline ve Zamları

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Merhaba,

Superonline'ın sitesinde şöyle bir sayfa gördüm;

Durumumu açıklayayım;

18.05.2011 tarihinde başvurduğum superonline fiber internet'i tüketici hakları hakem heyetine başvurup çıkan olumlu sonuçla o günden beri adil kullanım kotasız olarak kullanıyorum. Bu yeni fiyat düzenlemesiyle ne kadar ödeyeceğim? Bilgi verebilir misiniz?

2011'den beri kullanmış olduğum ve üyeliğimde adı geçen paket; 20 Mbps-Işık Hızında Fiber İnternet 100 Mbps'e Geçiş. Tabi ki şu an böyle bir paket yok. Aylık 69 lira ödüyorum. Vermiş olduğum tabloda 199 tl gibi ibareler var. Gözüm korktu açıkçası. Yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek var mıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba,

Superonline'ın sitesinde şöyle bir sayfa gördüm;

Durumumu açıklayayım;

18.05.2011 tarihinde başvurduğum superonline fiber internet'i tüketici hakları hakem heyetine başvurup çıkan olumlu sonuçla o günden beri adil kullanım kotasız olarak kullanıyorum. Bu yeni fiyat düzenlemesiyle ne kadar ödeyeceğim? Bilgi verebilir misiniz?

2011'den beri kullanmış olduğum ve üyeliğimde adı geçen paket; 20 Mbps-Işık Hızında Fiber İnternet 100 Mbps'e Geçiş. Tabi ki şu an böyle bir paket yok. Aylık 69 lira ödüyorum. Vermiş olduğum tabloda 199 tl gibi ibareler var. Gözüm korktu açıkçası. Yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek var mıdır?
Herkesin bildiği üzere, Adsl hızları yükselmeye başlayınca, internet servis sağlayıcılar AKK denen bir kısıtlamayı hayata geçirdiler. Kotasız internet kavramı yanında bir de limitsiz internet denen bir kavram ortaya çıktı. Aylık download limitimize 50-75-100GB gibi sınırlamalar getirildi. Tabi ücretlerde ona göre değişti. Tam anlamıyla limitsiz yani kotasız olmak isteyenler için de en pahalı tarife ile bir seçenek getirildi. Bu yüzden tam olarak bildiğimiz manada limitsiz olmak istiyorsanız, o tarifenin en yüksek ücretini ödersiniz.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abi peki önerebileceğiniz bir tarife vs var mıdır?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
abi peki önerebileceğiniz bir tarife vs var mıdır?
Ben TTNET Hipernet 20Mbit tarifesindeyim. 24 ay tahhütüm var. İlk 12 ay 59TL, diğer 12 ay 69TL ve telefon ücreti yoktu. 16 ay falan geçti. Tabi o zaman bu tarife için 59TL iyi bir fiyattı. Ama şimdi 69TL biraz yüksek kalıyor.

Oğlum Süperonline'dan bahsediyordu. Günlük 4-5 TL vererek sınırsız indirme gibi birşeylerden bahsetti. Kotanızdan da düşmüyormuş. Bu güzel birşey olabilir. Tüm indireceğiniz şeyleri biriktirip aynı gün hepsini indirmek iyi bir fikir olabilir.

Üst Alt