Soru Superbox

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
Çok yakın bi dostum superbox almayı düşünüyor. Evindeki İnternet çok da iyi değil max 8mb felan veriyordıur. Superbox fiyatını hakediyor mu gidip youtubede şişirilmiş şekilde dinlemek yerine buraya sormak daha mantıklı geldi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Düşük hız şikayetin yoksa yada ping sorunu gibi bence lüks bir olay. 4.5g hızlı paket de satıyorlar ama kotalı oluyor. Sınırsız çok pahalı bu arada. Kotalar 50 gb, 100gb gördüğümü hatırlıyorum sadece. Ama hız tabi ki 4.5g olduğundan bulunduğun konuma gelip ölçüyorlar.

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
evlerimiz yakın hattım yarın turkcelle geçiyor benim de speedtest yapacağım oda ona göre geçiş sağlayacak

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
evlerimiz yakın hattım yarın turkcelle geçiyor benim de speedtest yapacağım oda ona göre geçiş sağlayacak
Kendim kullanıyorum Aylık 200 tl 20mb sınırsız memnun muyum? Kesinlikle Hayır 20 mb download 5 mbps upload diyorlar külliyen yalan download en fazla 10 upload 1.5'un üzerine çıkmıyor özellikle online oyunlarda aşırı ping var hem adamı soyup soğana çevirip bir de ping sorunuyla uğraşıyorsunuz ben olsam 4.5 g hızında olan kotali olani alırdım sınırsız olan da aşırı ping var müşteri hizmetleri çöp hiç bir işe yaramıyorlar haberiniz olsun

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Çok yakın bi dostum superbox almayı düşünüyor. Evindeki İnternet çok da iyi değil max 8mb felan veriyordıur. Superbox fiyatını hakediyor mu gidip youtubede şişirilmiş şekilde dinlemek yerine buraya sormak daha mantıklı geldi
Verdiğin parayı asla haketmiyor ben sınırsız 10 megabit kullanıyorum hız düşüşleri aşırı fazla bölgeye göre değişiyor ben pişmanım şuan benim ödediğim 140 tl fatura şuan yenilenmiş olarak 200 tlye kadar çıkıyor.benim arkadaşım Türknet kullanıyor 35 megabite 70 tl ödüyor.bence alma verdiğin parayı asla haketmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendim kullanıyorum Aylık 200 tl 20mb sınırsız memnun muyum? Kesinlikle Hayır 20 mb download 5 mbps upload diyorlar külliyen yalan download en fazla 10 upload 1.5'un üzerine çıkmıyor özellikle online oyunlarda aşırı ping var hem adamı soyup soğana çevirip bir de ping sorunuyla uğraşıyorsunuz ben olsam 4.5 g hızında olan kotali olani alırdım sınırsız olan da aşırı ping var müşteri hizmetleri çöp hiç bir işe yaramıyorlar haberiniz olsun
Bence kotalı yada kotasız superbox tam bir para tuzağı alırken bana 10 megabitin altina düşmez dediler 5 megebite düşüyor internet superbox tam bir para tuzağıdır.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende almayı düşünüyorum fiber için binaya tesisat çekmelerini bekleyene kadar. Ben de evde ortalama 40-50 hız alıyorum superbox da benzer hızlar vermez mi? Hız sınırı olmayan paket için konuşuyorum.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Kablolu altyapıdan gelen internet kadar sağlıklı olmaz özellikle online oyun oynayanlar uzak dursun belli saatlerde ping fırlar belli günlerde iyi veya kötü olur sabit ve stabil bi hız alamazsınız hız ve ping hep değişkendir baz istasyonundan ne kadar sağlıklı gelebilirse o kadar telefonun internetini bilgisayara paylaştığınızı düşünün işte.

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
anladım teşekkürler

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Şuanda 100 gb 4.5g hızında paketimiz 129 lira baz fiyattan başlıyor. Sınırsızların fiyatı epey yükseldi 10 mbps hızında 199tl. 20 mbps hızında 299tl

Üst Alt