Haber Süper SIM Nedir?

Süper SIM Nedir? Süper SIM, Hafıza Kartı ve SIM Kartı bir araya getiren yeni teknoloji Her cep telefonunun çalışması için bir SIM kart gerekir. Hali hazırda 2 farklı tipi kullanılmakta. Şuan için iPhone cihazlar ile Amerika gibi bazı ülkelerde kullanılan eSIM ve şuan bizler dahil her cihaz ve ülkede kullanılabilen çıkarılabilir SIM kartlar mevcut. Her …

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hafiza karti olmalidir hayir hibrit sim sun isteyen istedigini kullansin konu bukadar basit aslinda super sim diye zorlamamakda gerekiyor. en nihayetinde hangisine ihtiyacim varsa kullanirim super simi kendimde yapabilirim biraz zimpara ve sans ile:)

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
hafiza karti olmalidir hayir hibrit sim sun isteyen istedigini kullansin konu bukadar basit aslinda super sim diye zorlamamakda gerekiyor. en nihayetinde hangisine ihtiyacim varsa kullanirim super simi kendimde yapabilirim biraz zimpara ve sans ile:)
Aslına bakarsanız burada olay teknoloji, yeni bir hat alırken vodafone ve telekom gibi şirketler sizden sim kart parası almıyor. Bu teknoloji standart olursa, operatörler bize bunu ücretsiz temin edecek. Biz de numara taşıma ya da cihaz değişikliği yaptığımızda süperSIM sayesinde cihazımızın tüm yedeğiyle yeni cihazımıza aktaracağız. Örneğin Vodafone 64 GB SüperSIM 'i size 12 ay kalma sözünüzle ücretsiz verecek, siz bunu destekleyen tüm cihazlarınızda hem SIM hem de Güvenli bir depolama birimi olarak kullanabileceksiniz.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ben pek ucretsiz temin edeceklerini sanmiyorum :)

Üst Alt