Yardım "Şununla Aç" Uygulama Görünmüyor

bravo46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Kaya
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 12.0.2
Telefon Modeli
Redmi note 9s 128gb
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
arkadaşlar telefonu guncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu. Miui 12.0.2 ye geçince birlikte aç sekmesi gelince uygulamaların tamamı görünmüyor. Chrome , opera gibi taracilar da yüklü fakat gorunmuyor. 3 noktaya basınca da İDM uygulamasina yönlendiriyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
arkadaşlar telefonu guncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu. Miui 12.0.2 ye geçince birlikte aç sekmesi gelince uygulamaların tamamı görünmüyor. Chrome , opera gibi taracilar da yüklü fakat gorunmuyor. 3 noktaya basınca da İDM uygulamasina yönlendiriyor.

Uygulamaları varsayılan olarak ayarlamış olabilirsiniz. Ayarlar-uygulamalar- uygulamaları yönet kısmına girin saağ üst üç nokta varsayılan uygulamalar kısmında tarayıcı kısmını kontrol edin varsayılan bir tarayıcı görünüyorsa o uygulama için varsayılanı kaldırıp deneyebilirmisiniz

Oyla:

bravo46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Kaya
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
13
Uygulamaları varsayılan olarak ayarlamış olabilirsiniz. Ayarlar-uygulamalar- uygulamaları yönet kısmına girin saağ üst üç nokta varsayılan uygulamalar kısmında tarayıcı kısmını kontrol edin varsayılan bir tarayıcı görünüyorsa o uygulama için varsayılanı kaldırıp deneyebilirmisiniz
Şuan varsayılan tarayıcı yok . Chromeyi varsayılan yaptığımda ise , örneğin telegram linkine tıkladığımda aşağıdaki gibi oluyor. Bir uzantiya tıklayınca ise direkt Chrome ile başlatıyor.

Oyla:
Üst Alt