Yardım Sunucuya Bağlanılamadı hatası

Sefulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mİ8 Lite
18 Mayıs 2019
Konular
4
Arkadaşlar öncelikle merhaba,başlıkta'da anlıyacağınız üzere Güncelleyici'de aşağıda belirttiğim hatayı alıyorum ama bu WİFİ'de oluyor normal mobil veride bu hatayı almıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi neden bu hatayı alıyorum ( Geliştirici seçeneklerini açıp kapattım ondan olabilirmi acaba )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alcholever

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
0
Aynı hata bende de var

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Guncellemr guncelleyiciden cekildi yani ilk verdiklerindeki guncelleme sunucusu suan o dosyayi vermiyor. Ben suan 10.3.1.0 dayim guncelleme yok diyor yani guncellemeyi geri cektiler her zaman yapiyorlar ilk dagitiyor sonra kapatiyorlar sunucuyu bir muddet sonra 1 hafta filan yeniden veriyorlar. Burdaki amaci anlamadim ama belki duzenliyorlardir. Yada verdikten hemen sonra yukleyenlerin cihazlarinda olusabilecek olumsuzluklara karsi bekliyorlardir yani mesela 300 kisi yukledi 200 kisi yukleyemedi. 300 kisiden sorun cikmazsa guncellemeyi aciyorlardir. Geri bildirim filan cok giderse yeni bir guncelleme veriyorlardir. Bununla ilgili net bir aciklama gormedim xiaominin bu yaptiginin mantigi ancak bu olabilir. Yada belki presipleridir ilk guncellemeyi yukleyenler yukler kisa sure sonra sunucular kapatilir. Kullananlar büyüy bir sorun gormezse sunucular acilir. Bu sekilde isliyor olabilir sistem

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Güncelleme dosyasını kendin indir güncelleme paketi seçerek yükle link forumda mevcut

Oyla:

murazz07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi 11pro
Konular
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba,başlıkta'da anlıyacağınız üzere Güncelleyici'de aşağıda belirttiğim hatayı alıyorum ama bu WİFİ'de oluyor normal mobil veride bu hatayı almıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi neden bu hatayı alıyorum ( Geliştirici seçeneklerini açıp kapattım ondan olabilirmi acaba )
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi akşamlar hocam ben de bu hata pose veriyorum wi-fi kapatsam bile mobil veriden de yapsam yine de bu hatayı veriyor ne yapmam gerekli bu konuda yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-14-22-52-55-906_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-01-14-22-52-55-906_com.android.updater.jpg
    264,3 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

murazz07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi 11pro
Konular
0
İyi akşamlar evet sizin dediğiniz gibi her şey yaptım ama yine aynı hatayla veriyor !!
Not: Geliştirici seçeneklerini kapalı efendim.. sizin talimatlara göre denedim amam ginede ayne hata veriyor kullandım cihaz modeli bu ara: Xiaomi 11pro global marka cihazım

Oyla:
Üst Alt