Soru Şu telefona kılıf çıkmadı mı daha

SoundMan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
13T Pro
Konular
2
İnternette de baktım çevrede de baktım yok neredeyse

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
İnternette de baktım çevrede de baktım yok neredeyse
Bende poco f5 için kılıf bakıyorum sürekli 2 ay önce çıkan cihaz için onlarca kılıf seçeneği varken f5 çıkalı kaç ay olmuş hala 2 elin parmakları kadar kılıf seçeneği yok

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
baktim var hocam siz nasıl bulamadiniz.ozelden yaziyorum

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
baktim var hocam siz nasıl bulamadiniz.ozelden yaziyorum
Trendyolda 10 tane f5 çıkıyor filtreleme yapınca. Hb da çok çıkıyor ama %95 i yurtdışından getirilecek diyor. Çok saçma. Telefoncularda yok. Kırılmaz cam soruyorum telefoncuya yok diyor. İlk kez böyle aksesuarsız kaldım.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Trendyolda 10 tane f5 çıkıyor filtreleme yapınca. Hb da çok çıkıyor ama %95 i yurtdışından getirilecek diyor. Çok saçma. Telefoncularda yok. Kırılmaz cam soruyorum telefoncuya yok diyor. İlk kez böyle aksesuarsız kaldım.
hocam poco f5 e poco x4 pro ekran koruyucu oluyor ama alttan çok çok az bir kısım kapanıyor dert edilecek birşey degil kılıf olayına da evet ben çinden sipariş verdim kılıf gelene kadar kutudan cıkanı kullandım bu cihazlar tr de ister istemez 18-20 bin fiyata geliyor alan pek olmuyor alanlar da poco f5 pro alıyor çogu pro takısı nedeniyle f5 pro yu alıyor ne aldıgını bile bilen yok android xiaomi cephesinden 18-30 bin civarına telefon alan insan pek yok millet halen 10-15 bin arasında geziyor

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
hocam poco f5 e poco x4 pro ekran koruyucu oluyor ama alttan çok çok az bir kısım kapanıyor dert edilecek birşey degil kılıf olayına da evet ben çinden sipariş verdim kılıf gelene kadar kutudan cıkanı kullandım bu cihazlar tr de ister istemez 18-20 bin fiyata geliyor alan pek olmuyor alanlar da poco f5 pro alıyor çogu pro takısı nedeniyle f5 pro yu alıyor ne aldıgını bile bilen yok android xiaomi cephesinden 18-30 bin civarına telefon alan insan pek yok millet halen 10-15 bin arasında geziyor
İstediğim kılıfı görsem çinden bende sipariş edicem ama yok o yüzden idaretenlik bir kılıf aldım. Kırılmaz cam hala almadım kutudan çıkan jelatinle kullanıyorum. x5 pro, f5 den 4 ay önce çıkmış bir sürü aksesuar seçeneği var. Bende ilk x5 pro siparişi vermiştim ama sonradan iptal edip f5 aldım. Bazen düşünüyorum x5 pro mu alsaydım diye ama işlemcigi gördükçe bu düşünceden vazgeçiyorum

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
12
kutudan çıkan kılıf sararmaya başladı. düzgün bir kılıf önerisi olan var mı?

Üst Alt