Mod STRP x RAMMaximizer

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32

STRP x RAMMaximizer v3.2

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Modül Özellikleri:

• Kullanıcıların arka plan optimizasyonu için özel zaman damgaları ayarlama gereksinimi olmadan çalışır.
  • Modül, arka plan kullanımını en aza indirecek şekilde yürütülmesini akıllıca yönetir.
  • RAM yönetimi: RAM Maximizer, kullanım eşiği (%55) aştığında ve pil seviyesi %15'in üzerinde olduğunda RAM temizlemeyi tetikleyen akıllı bir işlev ile çalışır.

v3.2 Değişiklik Günlüğü:

• RAM kullanımının sürekli izlenmesi ve optimizasyonu için geliştirilmiş arka plan programı.
  • Mevcut kaynakların daha verimli kullanılması için geliştirilmiş bellek ayırma algoritmaları.
  • Optimum performans sağlayan en son Android sistem güncellemeleriyle uyumluluk eklendi.
  • Belirli cihaz modelleri ve sistem yapılandırmalarıyla ilgili küçük hatalar düzeltildi.
  • Modülün kaynak tüketimi optimize edilerek genel cihaz performansı üzerinde bir etki sağlandı.
  • Magisk ile daha sorunsuz entegrasyon ve kusursuz kurulum için kolaylaştırılmış kod tabanı.
  • Bellek parçalanmasını önlemek ve performansı en üst düzeyde tutmak için otomatik bellek birleştirme uygulandı.
  • Daha iyi kontrol için daemon'un içine gerçek zamanlı RAM kullanımı entegre edildi.
  • Modülün uyarlanabilir öğrenme yetenekleri geliştirildi ve bireysel kullanım modellerine göre optimizasyonlarda ince ayar yapıldı.

Modülün Çalışması İçin Gerekenler:​

• Güncel versiyon modülünü kurunuz. Aksi taktirde STRP x RAMMaximizer çalışmayacaktır.
  • KSU kullanıcıları için STRP x EKI modülünü kurmaları tavsiye edilmektedir.
Linkler: ,

Thank you

Ekli dosyalar

• STRPxEKI.zip
    1,5 MB · Görüntüleme: 3
  • STRPxRAMMaximizer-v3.2.zip
    83 KB · Görüntüleme: 4

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Paylaşım ve emeğiniz için teşekkürler hocam.

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Hocam bu yorumlardan ziyade kullananlar kullanım deneyimleri vesaire gibi yorumlar olursa daha aydınlatıcı daha ilgi çekici olabilir kullanan var mı acaba

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Elinize sağlık hocam.

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu yorumlardan ziyade kullananlar kullanım deneyimleri vesaire gibi yorumlar olursa daha aydınlatıcı daha ilgi çekici olabilir kullanan var mı acaba
Kendim kullanıyorum, performans açısından işlemcisi ve ram yönetimi çok da iyi olmayan cihazlarda etkili oluyor. Pil konusunda da tüketim için yardımcı oluyor, uzun süreli kullanımda farkını daha iyi şekilde gösteriyor. Eğer zram var ise bunun kontrolünü otomatik olarak yapıp daha işlevsel hale getiriyor.

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Kendim kullanıyorum, performans açısından işlemcisi ve ram yönetimi çok da iyi olmayan cihazlarda etkili oluyor. Pil konusunda da tüketim için yardımcı oluyor, uzun süreli kullanımda farkını daha iyi şekilde gösteriyor. Eğer zram var ise bunun kontrolünü otomatik olarak yapıp daha işlevsel hale getiriyor.
Hocam açıklama ve görüşleriniz için çok ama çok minnettar oldum. Çok teşekkür ederim. Cihazım mi 10t ram veya işlemci kısmında sorun yaşıyormuyum açıkçası emin değilim ama sizce gerekli mi bu modül bu cihaz için?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Hocam açıklama ve görüşleriniz için çok ama çok minnettar oldum. Çok teşekkür ederim. Cihazım mi 10t ram veya işlemci kısmında sorun yaşıyormuyum açıkçası emin değilim ama sizce gerekli mi bu modül bu cihaz için?
Cihazında 8 GB altında ram olanlar için daha mantıklı bu tür modüller. Yine de cihazınızda 8 gb ram varsa kullanabilirsiniz. 12 GB olanlar hiç uğraşmasın. :D

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hocam bu modül NFS injector, lspeed tarzı modüller gibi mi? Çünkü telefona yarardan çok zararları oldu yakın zamanda da xda'dan atıldılar diye biliyorum

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Hocam bu modül NFS injector, lspeed tarzı modüller gibi mi? Çünkü telefona yarardan çok zararları oldu yakın zamanda da xda'dan atıldılar diye biliyorum
İsterseniz açıp dosyaları inceleyin hocam.

Üst Alt