Yardım Stock Rom'a Geri Dönme

ferhatemet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
19
Hayırlı Sabahlar. Geçen hafta telefonuma Evolution X 4.0 Rom'unu yüklemiştim. Çok beğendim fakat şarj konusunda baya geride kalmış, telefonun düzgün şarj olması için sürekli takıp çıkarmak zorunda kalıyorum ve buda cihaza zarar verecek diye çok korkuyorum. Acaba Mi A1 Pie Sürümünün en son güncellemeleri yüklü bir Rom nerden bulabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu arada lütfen yanlış yazabilir aldırış etme falan demeyin çünkü bende aldırış etmedim ama ekranda gösterdiği hızda şarj ediyor hatta bazen 0,1W gösteriyor telefon şarjdayken şarjı bitiyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hayırlı Sabahlar. Geçen hafta telefonuma Evolution X 4.0 Rom'unu yüklemiştim. Çok beğendim fakat şarj konusunda baya geride kalmış, telefonun düzgün şarj olması için sürekli takıp çıkarmak zorunda kalıyorum ve buda cihaza zarar verecek diye çok korkuyorum. Acaba Mi A1 Pie Sürümünün en son güncellemeleri yüklü bir Rom nerden bulabilirim.

Bu arada lütfen yanlış yazabilir aldırış etme falan demeyin çünkü bende aldırış etmedim ama ekranda gösterdiği hızda şarj ediyor hatta bazen 0,1W gösteriyor telefon şarjdayken şarjı bitiyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Öncelikle gösterilen değere çok inanmayın bataryaya giden enerjiyi tam olarak göstermez :) ama cihazınıza ait forum ana konusuna giderseniz Rom lari bulabilirsiniz :)

Oyla:

ferhatemet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
19
Öncelikle gösterilen değere çok inanmayın bataryaya giden enerjiyi tam olarak göstermez :) ama cihazınıza ait forum ana konusuna giderseniz Rom lari bulabilirsiniz :)
Hocam ironsides hocamın açtığı bu konu var ama hangisini yükleyeceğim bilmiyorum

İşlemi TWRP ile yapacağım ama hangisi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam ironsides hocamın açtığı bu konu var ama hangisini yükleyeceğim bilmiyorum

Twrp recovery demektir. :) Yani recovery için verilen dosyayı indirip kurmanız lazım

Oyla:

ferhatemet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
19

Bu arada yazmayı unutmuşum o
Twrp recovery demektir. :) Yani recovery için verilen dosyayı indirip kurmanız lazım
Hocam onu dün denedim ama galiba tam yüklenmediği için TWRP de zip dosyası bozuk diye bir hata aldım ama akşam tekrar deneyip size geri dönüş yapacağım sağolun

Oyla:

ferhatemet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
19
Hocam oldu sağolun. Bu arada şimdi farkettim ilk yüklediğim 1.7 şimdi yüklediğim 1.15 GB dı sanırım ilk indirdiğim hatalı indirilmiş çok sağolun. Bu arada konu kilitlenebilir.

Oyla:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7