Yardım Stock Rom'a Dönüşü Dahili Hafıza Problemi

leonheisenberg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Leon
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Merhaba,

Mi a2 lite cihazıma, Miui 11 custom rom yükledikten sonra, tekrar stock rom'a dönmek için, miflash ile flashladım stock romu. Ancak, tam kapasite 50 gb gözüküyor. Acaba flashlarken, tamamen format atılmadan mı flashlanıyor? Herhangi bir şey yapmadım ekstradan. Sadece fastboot moduna aldım, daha sonra da miflash ile flashladım. Nerede yanlış yaptım yoksa standart mı mi a2 lite'lerde 50 gb olarak? Kapasite 64 gb gözükmesi gerekmez mi? Pc'ye bağlarken 50 GB gözüküyor. Tamamen 64 GB ( kayıplar tabi olur) yapabilmek için ne tür bir yöntem izlemeliyim? Bir de bilgisayara bağladığımda, dosya aktarımını seçtiğimde hala redmi pro 6 olarak gözüküyor cihazım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selamlar.

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Hocam driverları kaldırıp tekrar kurmanızı tavsiye ederim..

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Normal hocam, geri kalan kısım kullanilmiyor

Oyla:

lordcemal2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
mi4LTE
Konular
1
Merhaba,

Mi a2 lite cihazıma, Miui 11 custom rom yükledikten sonra, tekrar stock rom'a dönmek için, miflash ile flashladım stock romu. Ancak, tam kapasite 50 gb gözüküyor. Acaba flashlarken, tamamen format atılmadan mı flashlanıyor? Herhangi bir şey yapmadım ekstradan. Sadece fastboot moduna aldım, daha sonra da miflash ile flashladım. Nerede yanlış yaptım yoksa standart mı mi a2 lite'lerde 50 gb olarak? Kapasite 64 gb gözükmesi gerekmez mi? Pc'ye bağlarken 50 GB gözüküyor. Tamamen 64 GB ( kayıplar tabi olur) yapabilmek için ne tür bir yöntem izlemeliyim? Bir de bilgisayara bağladığımda, dosya aktarımını seçtiğimde hala redmi pro 6 olarak gözüküyor cihazım.

Selamlar.
Benim cihazda böyle,sözde 4/64 ama 3.5/50 olmuş

Oyla:
Üst Alt