Yardım Stock recovery e dönmek?

• Konbuyu başlatan 3MRAH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K

3MRAH

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi9SE
Konular
35
Arkadaşlar telefona Ota yoluyla güncelleme geldi ancak TWRP olduğundan dolayı güncelleme yapamıyorum stock recovery e dönmem gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar telefona Ota yoluyla güncelleme geldi ancak TWRP olduğundan dolayı güncelleme yapamıyorum stock recovery e dönmem gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim ?
Hocam ya güncellemenin recovery halini bulup twrpden kurabilirsiniz ya da illa stock recoverye dönmek istiyorum derseniz magiskten rootu kaldırırsanız yeniden başlatmada stock recoverye dönecektir

Oyla:

3MRAH

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi9SE
Konular
35
Hocam ya güncellemenin recovery halini bulup twrpden kurabilirsiniz ya da illa stock recoverye dönmek istiyorum derseniz magiskten rootu kaldırırsanız iki üç yeniden başlatmada stock recoverye dönecektir
Güncelleme in recovery halini ota bulmadan denemiştim ancak sonuç hüsran error pathing hatası veriyordu

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Güncelleme in recovery halini ota bulmadan denemiştim ancak sonuç hüsran error pathing hatası veriyordu
Hangi telefonun hangi versiyonunu istiyorsunuz hocam benim atacağım linktekini indirip bir daha deneyebilir misiniz

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Orjinal rom dosyalarının içinde recovery plmasi lazım onu cmd ile flashliyorduk sanki

Oyla:
Üst Alt