Rom Stock galeri ve kamerayı sildik hiçbir şey açılmıyor şimdi

Saul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
SAMSUNG
Konular
2
Arkadaşlar merhaba Masik X Redmi 5 Plus olan romunu kullanıyorum depolama sıkıntıları yüzünden zaten kullanmadığım için rootlu cihazımda stock galeri ve camerayı sildim şu an hiçbir video açılmıyor birine fotoğraf gönderemiyorum.
Root Uninstaller programı kaldırdığı uygulamaların apk dosyasını yedekliyomuş ben de dosyalarımdan buldum fakat yüklemeye çalıştığımda uygulama yüklenemedi hatası veriyor. Ne yapmalıyım romu tekrar yüklemek haricinde yardımcı olur musunuz, selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar merhaba Masik X Redmi 5 Plus olan romunu kullanıyorum depolama sıkıntıları yüzünden zaten kullanmadığım için rootlu cihazımda stock galeri ve camerayı sildim şu an hiçbir video açılmıyor birine fotoğraf gönderemiyorum.
Root Uninstaller programı kaldırdığı uygulamaların apk dosyasını yedekliyomuş ben de dosyalarımdan buldum fakat yüklemeye çalıştığımda uygulama yüklenemedi hatası veriyor. Ne yapmalıyım romu tekrar yüklemek haricinde yardımcı olur musunuz, selamlar.
Cevabını kendiniz vermişsiniz hocam yeniden kurulum yapmanız gerekiyor

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
root var ise sildiğiniz apkları tekrar root explorer ile system/priv-app klasörüne atın

Üst Alt