Haber Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Steam Yaz İndirimleri başladı!

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Steam'de büyük yaz indirimleri Türkiye saati ile 20:00'da başladı. Yılın en büyük indirimlerinin olduğu "yaz indirimleri" avantajından faydalanarak oyunları %90 indirime varan fiyatlarla satın alabilirsiniz. 2 hafta boyunca sürecek olan yaz indirimlerinde bir çok oyunu çok uygun fiyatlara bulabileceksiniz.

dipnot:
İlgilenen arkadaşlar konu altından diğer forum sakinlerine oyun tavsiyelerinde bulunabilirler. :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mafia 2 ve sniper elite 2

Çok oyun meraklısı biri olmamakla birlikte Mafia 2 hep ilgimi çekmiştir ama bitirmek hiç nasip olmadı. Bu vesile ile alırım bende. Ciddi indirime girmiş. :)

sterman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
300 küsur oyun olmuş. Hastalık gibi yas 32 birakmam lazim ama nasil yapicam bilmiyorum:)

Cs go oynuyorum bu siralar sadece.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Çok oyun meraklısı biri olmamakla birlikte Mafia 2 hep ilgimi çekmiştir ama bitirmek hiç nasip olmadı. Bu vesile ile alırım bende. Ciddi indirime girmiş. :)
Bilgisayarımın iyi olmaması nedeniyle sadece 2 oyun yüklü biri mafia 2 diğeri sniper elite 2 kaç defa bitirdiğimi sayamadım Mafia 2 böyle bir indirime girmişken kaçırmayın hocam

Üst Alt