Mod Status Bar XL (MIUI 9) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

izzetunver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
izzet
Cihazım
gm5 plus d
Konular
6
Status Bar XL
Merhaba arkadaşlar;
Durum çubuğunda bulunan Saat, Pil ve Şebeke adı sizlere küçük geliyorsa, aşağıda dosyayı, TWRP üzerinden yükleyerek boyutlarının büyümesine yarayan bir fix dosyası. Sadece Miui kullanan romlarda geçerli olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum.

Kurulum notları;
Telefonunuzun hafızasına indirmiş olduğunuz Status Bar XL zipli dosyasını atıyorsunuz. Daha sonra telefonu TWRP modunda başlatıp, Yükle (Install) kısmından dosyamızı gösterip yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra kendisi otomatik olarak başlayacaktır. Telefonunuz açıldığında keyfini sürün :)

Güle güle kullanın. İyi forumlar.

Güncelleme;
1. Gelen geri bildirimler üzerine, Status Bar XL dosyası, 2 farklı büyüklük (XXL ve XXXL) eklenerek tekrar güncellendi.
2. Sadece Saat XL modu eklendi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam merhaba ;

Bu status barXL yi miui 11 de kullanabiliyormuyuz hocam pil ve şebeke yazısı için ?

4.5g yazısını şebekenin üzerinden yana alıp nasıl daha büyük nasıl yapabilirim ?

teşekkürler hocam...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam merhaba ;

Bu status barXL yi miui 11 de kullanabiliyormuyuz hocam pil ve şebeke yazısı için ?

4.5g yazısını şebekenin üzerinden yana alıp nasıl daha büyük nasıl yapabilirim ?

teşekkürler hocam...
Merhaba hocam MIUI 11 için uyumlu değil hocam. İlk fırsatta bununla ilgili çalışma yaparak paylaşacağım İnşallah ;)

izzetunver

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
izzet
Cihazım
gm5 plus d
Konular
6
Merhaba hocam MIUI 11 için uyumlu değil hocam. İlk fırsatta bununla ilgili çalışma yaparak paylaşacağım İnşallah ;)
İnşallah hocam benim gibi gözü bozuk olanlardan bol dua alırsın vesselam...

ene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocofone
Konular
0
redmi note 8 pro hiç büyümedi neden acaba miui 11

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Status Bar XL
Merhaba arkadaşlar;
Durum çubuğunda bulunan Saat, Pil ve Şebeke adı sizlere küçük geliyorsa, aşağıda dosyayı, TWRP üzerinden yükleyerek boyutlarının büyümesine yarayan bir fix dosyası. Sadece Miui kullanan romlarda geçerli olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum.

Kurulum notları;
Telefonunuzun hafızasına indirmiş olduğunuz Status Bar XL zipli dosyasını atıyorsunuz. Daha sonra telefonu TWRP modunda başlatıp, Yükle (Install) kısmından dosyamızı gösterip yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra kendisi otomatik olarak başlayacaktır. Telefonunuz açıldığında keyfini sürün :)

Güle güle kullanın. İyi forumlar.

Güncelleme;
1. Gelen geri bildirimler üzerine, Status Bar XL dosyası, 2 farklı büyüklük (XXL ve XXXL) eklenerek tekrar güncellendi.
2. Sadece Saat XL modu eklendi

Merhaba hocam öncelikle ellerinize sağlık ben kendi durum çubuğunda 4.5g yazısı normalden büyük araştırma yaparken bu konuya denk geldim orjinal halini arıyorum mümkün müdür acaba size zahmet hocam?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba hocam öncelikle ellerinize sağlık ben kendi durum çubuğunda 4.5g yazısı normalden büyük araştırma yaparken bu konuya denk geldim orjinal halini arıyorum mümkün müdür acaba size zahmet hocam?
Hocam eski romlarda maalesef üst bar komple büyük oluyor, ayrı yapmamıza imkan vermiyor.

Üst Alt