Yardım Spotify Üzerinden Equalizer'ı Açtığımda Hoparlör Sesi Boğuk Geliyor

AET_95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Emre
Cihazım
Mİ9T
Konular
8
İyi akşamlar arkadaşlar. Spotify da equalizerı açtığımda hoparlör sesi aşırı boğuk çıkıyor. Ancak equalizerı kapattığım zaman ses normal çıkıyor. Telefonu JBL GO2'ye bağladığım da ses güzel çıkıyor. Kulaklıkta da ses iyi çıkıyor. Ancak hoparlör den açtığımda böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
Valla ben ekolayzır falan ellemedim ama açmaya çalıştığımda zaten uyarı çıkıyor ve bazı cihazlarda ses bozulması yaşanabilir diyor. Normal yani bence.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Mi 9 SE'de denedim bir sıkıntı yok belkide ekolayzer ayarı bozuktur rock filan denediniz mi?

Oyla:

AET_95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Emre
Cihazım
Mİ9T
Konular
8
Valla ben ekolayzır falan ellemedim ama açmaya çalıştığımda zaten uyarı çıkıyor ve bazı cihazlarda ses bozulması yaşanabilir diyor. Normal yani bence.
Hocam o uyarı her telefonda çıkar. Genel bı uyarı veriyor yani. Ben başka telefonlarda da denemiştim herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Bunda böyle olduğunu görünce şaşırdım. Hatta telefonun hoparlöre bı şey oldu sandım ama equalizerı kapatınca normale döndü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 9 SE'de denedim bir sıkıntı yok belkide ekolayzer ayarı bozuktur rock filan denediniz mi?
Hocam hepsini denedim. Hepsinde ses çok kötü çıkıyor. Yazılımsal bir sorun olduğu belli ama sorunu nasıl çözebiliriz onu bilmiyorum.

Oyla:

Ahmet1905

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Note10
Konular
2
Benim Xiomi mi note 10 numdada ayni problem var daha önce düzgün çalışıyordu ancak bir anda equalizeri açınca ses bozuk gelmeye başladı.Ama sadece telefonun hoparlöründe diger kulaklik vs. şeylere bağlandığım da sıkıntı yok.

Oyla:

Quireon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Merhaba anlattığınız sorunun tıpa tıp aynısını yaşıyorum. Telefonum Xiaomi Mi 9 Lite. Telefonu 1 hafta önce yeni aldım. Ekolayzer açıkken Spotify, YouTube gibi her platformda hapörlörden boğuk bir ses geliyor ancak kulaklikla dinlerken hiçbir sorun yok. Sorunun bir çözümü var mı? Yoksa cihaz mi sorunlu karar veremedim. İade veya değişim yapmayı düşünüyorum ilk 14 gün içindeyim ne önerirsiniz?

Oyla:

Quireon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Merhaba anlattığınız sorunun tıpa tıp aynısını yaşıyorum. Telefonum Xiaomi Mi 9 Lite. Telefonu 1 hafta önce yeni aldım. Ekolayzer açıkken Spotify, YouTube gibi her platformda hapörlörden boğuk bir ses geliyor ancak kulaklikla dinlerken hiçbir sorun yok. Sorunun bir çözümü var mı? Yoksa cihaz mi sorunlu karar veremedim. İade veya değişim yapmayı düşünüyorum ilk 14 gün içindeyim ne önerirsiniz?
Edit: İlk 14 gün kuralı sadece kapalı kutularda geçerliymiş yani cihaz servise yönlendirilecek sizce iade alabilir miyim? Sorun çözülebilir mi beklemeli miyim?

Oyla:
Üst Alt