Yardım Spotify müzik çalarken kendini durduruyor

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.2.14.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi-9
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle herkese merhabalar yaklaşık 1 haftadır başlıktaki sorun var 7 aydır sorunsuz kullandığım Spotify uygulaması kendi kendine müzik çalarken tam 10.dakikada kendini durduyor kronometre ile 7-8 defa dikkat ederek baktım. Önbelleği temizleyi asla yapmama rağmen sorunum aynen devam ediyor ben önbellekten sanıyordum demek ki değilmiş 30 gb müziği silip uygulamayı baştan yükledim fakat sorun aynen devam ediyor lütfen yardım eder misiniz? Dolby digital plus 2.5 ve viper4android fx kullaniyorum ama şu ana kadar hiç bir sorunum yoktu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-15-23-24-55-619_com.spotify.music.png
    Screenshot_2020-05-15-23-24-55-619_com.spotify.music.png
    257,4 KB · Görüntüleme: 15

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Arka planda çalışma izinlerinde problem var gibi hocam. En garantisi son uygulamalar ekranında spotify üzerinde basılı tutun ve beliren kilit işaretine tıklayın. Hiç kapanmaz :)

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arka planda çalışma izinlerinde problem var gibi hocam. En garantisi son uygulamalar ekranında spotify üzerinde basılı tutun ve beliren kilit işaretine tıklayın. Hiç kapanmaz :)
teşekkür ederim deneyeceğim şimdi

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Hocam sorun halen devam etmekte son 2 haftada yani mart ve Mayıs ayında gelen 2 güncellemeden sonra böyle oldu spotify desteğe yazdım mecbur 32 gb müziği sildim baştan yükledim halen aynı destekte çevrimdışı cihazlarınızı izin verirseniz sıfırlayalım dedi başka öneriniz var mı acaba en sevdiğim müzik uygulaması fakat nasıl böyle bir saçmalık oluyor anlayamıyorum alternatif olarak hangi müzik uygulamasını önerirsiniz şarkıları Spotifyda en yüksek kalitede indiriyordum

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam sorun halen devam etmekte son 2 haftada yani mart ve Mayıs ayında gelen 2 güncellemeden sonra böyle oldu spotify desteğe yazdım mecbur 32 gb müziği sildim baştan yükledim halen aynı destekte çevrimdışı cihazlarınızı izin verirseniz sıfırlayalım dedi başka öneriniz var mı acaba en sevdiğim müzik uygulaması fakat nasıl böyle bir saçmalık oluyor anlayamıyorum alternatif olarak hangi müzik uygulamasını önerirsiniz şarkıları Spotifyda en yüksek kalitede indiriyordum
Aynı sorun bende de var hocam 2 cihaz değiştirdim Spotify tekrar tekrar kurdum ama aynı sürekli yapmasa da arada bir yapıp can sıkıcı olabiliyor.
Arka planda uygulamayı kilitleyerek kullanıyorum şuanlık sıkıntı yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Aynı sorun bende de var hocam 2 cihaz değiştirdim Spotify tekrar tekrar kurdum ama aynı sürekli yapmasa da arada bir yapıp can sıkıcı olabiliyor.
Arka planda uygulamayı kilitleyerek kullanıyorum şuanlık sıkıntı yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
İlginiz için çok teşekkür ederim destekle iletişime geçtim çevrimdışı cihazlarımı sıfırladılar her şey tamamiylen silindi önbelleği silip uygulamayı baştan yükledim söylenilen adımlar bunlardı inşallah düzelmiştir akşama denerim çok sağolun

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bende Spotify kullanıyorum uzun zamandır. Her seferinde saatlerce şarkılar dinliyorum hiçbir sıkıntı olmuyor. Otomatik kapatma açık olmasın?

Ekli dosyalar

• IMG_20200516_182937.jpg
    IMG_20200516_182937.jpg
    200,2 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Bende Spotify kullanıyorum uzun zamandır. Her seferinde saatlerce şarkılar dinliyorum hiçbir sıkıntı olmuyor. Otomatik kapatma açık olmasın?
Hocam otomatik kapatmayı kendimiz açıyoruz ve hani öyle de denedim otomatik kapatmayla da ama sonuç aynı idi 1 saat sonra yeniden yüklediğim uygulamayı deneyeceğim düzelmiştir inşallah

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
18
MiUi Hidden Settings uygulamasını indirip pil optimizasyonları kısmında spotify ı bulup "optimizasyonları yoksay" ya da "izin ver" seçeneğini seçin. Telefon ayarlarından uygulamalar menüsünde spotify ı bulup pil optimizasyonlarını kapatın ve otomatik başlatmaya izin verin. Ben bu şekilde çözdüm bu sorunu.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam otomatik kapatmayı kendimiz açıyoruz ve hani öyle de denedim otomatik kapatmayla da ama sonuç aynı idi 1 saat sonra yeniden yüklediğim uygulamayı deneyeceğim düzelmiştir inşallah
Cihazınız tasarruf için kapatıyor olabilir. Uygulamalardan Spotify ı bulun pil tasarrufuna tıklayıp kısıtlama yok deyin. Bir üst mesajda hocam zaten anlatmış deneyin çözülecektir yüksek ihtimalle.

Oyla:
Üst Alt