Haber Split Screen Feature Özelliği Bu Hafta Mi Max 2'ye Geliyor

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Split Screen Feature, 25 Mayıs 2017'de Mi Max 2 ile birlikte duyruldu ve MIUI Çin Geliştirici ROM'unda (sadece Mi Max 2 için) denenip hazır hale getirdi.Mi Max 2 Global Beta ROM ile Split Screen özelliğini bu hafta global beta rom ile gelecek,Ayrıca gelecek olan MIUI 9 ROM'da da yeni bir özellik.

Diğer haber ise Mi 6, Bölünmüş Ekran Özelliği MIUI Çin Geliştirici ROM'unda çok yakında (önümüzdeki hafta en erken) alması bekleniyor.

1.Yeniler - Kullanıcı arayüzü
Bölünmüş Ekran görünümünü daha iyi hale getirmek için yeni bir animasyon tanıtılacak, ancak daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yine de gözden geçiriliyor.

2. Animasyonlar
Bölünmüş Ekran görünümünü ve Yenilikleri kullanırken iyileştirme gerektiren ve sırayla ele alınacak çok sayıda animasyon olacak.

3. MIUI Uygulama Desteği
Bölünmüş ekran görünümünün oldukça özel kullanım senaryolarından dolayı MIUI uygulamaları, özelliğin ekran gereksinimlerine göre kullanılmasına izin verip vermeyeceğini otomatik olarak belirleyecektir. Örneğin, Çevirici Bölünmüş Ekranı desteklememesi.

4. Üçüncü Taraf Uygulama Desteği
Üçüncü taraf uygulamaları bölünmüş Ekran görünümünü desteklemek için en son sürümlere güncelleştirilmesi gerekmektedir.
Uygulama geliştiricileri tarafından özellik desteği gerekliliği nedeniyle bazı uygulamalar Böl ekranıyla çalışmıcak.
Oyunlar, gösterilecekleri şekilde değil, varsayılan olarak bölünmüş ekranda çalışmaz. Bununla birlikte, bunu yapmak isterseniz, Geliştirici Seçenekleri'ndeki uygulamaların yeniden boyutlandırılmasına izin verecek bir seçenek bulunmaktadır.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Sayın Lopus Üstadım, çok teşekkür ederim....yani illaki beni kararlı global ROM'umdan ayıracaksınız8=):o:?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayın Lopus Üstadım, çok teşekkür ederim....yani illaki beni kararlı global ROM'umdan ayıracaksınız8=):o:?

fena olmaz Skorpi hocam aslında forumda bildiğim Mi max 2 cihaz sizde var hem beta romu denersiniz hemde split screen feature özelliği hakkında bize bilgi verirsiniz. :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
fena olmaz Skorpi hocam aslında forumda bildiğim Mi max 2 cihaz sizde var hem beta romu denersiniz hemde split screen feature özelliğinden bize bilgi verirsiniz. :)
Benden başka daha da Genç olan Arkadaşlarda da var....ama tabi ki yarın deneyeceğim ve Bilgi de veririm....

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Benden başka daha da Genç olan Arkadaşlarda da var....ama tabi ki yarın deneyeceğim ve Bilgi de veririm....

takılıyorum hocam bu hastalık sizde olduğu sürece duramazsınız gibime geliyor bana.:) yinede sağolun düşenmeniz yeterli bizim için.clap~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
takılıyorum hocam bu hastalık sizde olduğu sürece duramazsınız gibime geliyor bana yinede sağolun düşenmeniz yeterli bizim için.clap~~
Biliyorum...ama tedavi etmeye çalışıyorum..Xiaomi ile de biraz zor olacak gibi8=)haha--haha--haha--

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Beta EU 7.7.6'yı yükledim, yarınkini de İnşallah direkt bunun üzerine Dirty Flash yapacağım....8=)haha--

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
fena olmaz Skorpi hocam aslında forumda bildiğim Mi max 2 cihaz sizde var hem beta romu denersiniz hemde split screen feature özelliği hakkında bize bilgi verirsiniz. :)
Sayın Lopus Üstadım, maalesef haberler kötü....ben EU Beta'yı, Sayın Codered de Global Beta'yı yükledi ama her 2 ROM'da maalesef bug'larla dolu olduğu için, hiç bir şekilde Performans alamadık ve Ben Kararlı Global'e geri döndüm....Üzgünüm...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Sayın Lopus Üstadım, maalesef haberler kötü....ben EU Beta'yı, Sayın Codered de Global Beta'yı yükledi ama her 2 ROM'da maalesef bug'larla dolu olduğu için, hiç bir şekilde Performans alamadık ve Ben Kararlı Global'e geri döndüm....Üzgünüm...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
sorun değil hocam ilerki güncellemelerde hata düzeltmeleri giderilir. :)

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular