Rom SparkOS 13.1 | Platina | Unofficial | Android 13

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SparkOS 13.1 | Platina | Unofficial | Android 13
Build date: 11/10/2022

Download •

🆑Değişiklik günlüğü:
• Platin Çekirdek 4.4.302

📒Notlar:
• FlameGApp'ler
• Platin Çekirdek
• Kamera düzeltmesi için :
Çoğu GSI'nin PHH'sinde olduğu gibi, kameralarda bir hata var, doğru çalışması için -->PHH AYARLARI'na gidin, "Qualcomm özellikleri"ne gidin ve "alternatif kamera profilini kullan" seçeneğini etkinleştirin. Ardından tekrar PHH AYARLARI'na gidin, "Çeşitli Özellikler"i arayın, "Aux Kamerayı Açığa Çıkar" ve Camera2API'yi Etkinleştirmeye Zorla" seçeneklerini etkinleştirin, Zaman damgası kaynağını zorla" seçeneğinde "saat monotonik" seçeneğini seçin ve cihazınızı yeniden başlatın.
• Lawnchair 2 ROM'u yanıp söndükten sonra önerilir:

gkhnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Teşekkürler hocam, Android 12 için var mı benzer bir rom pixel experience gibi? Sorunlar olacak gibi duruyor Android 13 romunda. Sorunsuz Android 12 romu varsa geçmek isterim miui biraz sorun yaratmaya başladı çok kasıyor.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Teşekkürler hocam, Android 12 için var mı benzer bir rom pixel experience gibi? Sorunlar olacak gibi duruyor Android 13 romunda. Sorunsuz Android 12 romu varsa geçmek isterim miui biraz sorun yaratmaya başladı çok kasıyor.
Bu oldukça iyi denemeni tavsiye ederim Mi 8 lite bölümünde buna benzer Android 12 romlar var istediğini yükleyebilirsin.

gkhnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Bu oldukça iyi denemeni tavsiye ederim Mi 8 lite bölümünde buna benzer Android 12 romlar var istediğini yükleyebilirsin.
Teşekkürler hocam peki ROM atma konusunda aşağıda yazdıklarımı uygulasam yeterli değil mi kullanacağım araç sorunsuz kurar illa TWRP arayüzüne girmeme gerek kalmaz.
Arkadaşlar selamlar, Mi 8 lite 4/64 Global cihazıma ROM atacağım, pixel experience android 12 kurmak istiyorum. Henüz hiçbir şey yapmadım telefonda yani bootloader falan hepsi kapalı root yok fastboot kurulum falan yapmadım hiç. Aşağıdaki aracı kullanarak hem bootloader açıp hem de ROM kurabilir miyim? Adımları uygulayıp önce bootloader açıp ardından ROM kuracağım değil mi? Bu işlem için ek root atmama gerek var mı? Tüm işler için bu program yeterli olur mu ? MIUI 12.0.3.0 QDTMIXM sürüm şu anda telefonumda.

alper38k Hocam siz de programı tanıttığınız için siz de müsait vaktinizde bakarsanız sevinirim.
teşekkürler herkese simdiden.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli