Soru Sosyal medya bildirimi

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, cihazın ayarlarında mı sorun var yoksa ROM mu hatalı bilmiyorum, sosyal medya araçlarından daha önce gelen bildirimleri (yani görmüş olduğum bildirimler), saçma sapan saatler de yeni bir bildirim gelmiş gibi ekran da çıkıyor, nedeni çözemedim bu sorunu yaşayan var mı aramızda ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar merhaba, cihazın ayarlarında mı sorun var yoksa ROM mu hatalı bilmiyorum, sosyal medya araçlarından daha önce gelen bildirimleri (yani görmüş olduğum bildirimler), saçma sapan saatler de yeni bir bildirim gelmiş gibi ekran da çıkıyor, nedeni çözemedim bu sorunu yaşayan var mı aramızda ?
Hocam mesela whatsapptan bir mesaj geldi diyelim ve siz o mesajı açmadınız yeni gelmiş gibi duruyor diyelim, onun üstüne yeni bir mesaj geldiği zaman bildirimde hem eski olan hem de yeni olan gözüküyor

Oyla:

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında olay şu hocam, sabah saatlerinde instagram dan beğeni ya da mesaj ya da yorum gelmiş bende bakmışım ve sonra 3-5 saat geçmiş yeni gelmiş gibi aynı bildirimler çıkıyor, Whatsapp'tan dediğin gibi oluyor okumadığım mesajdan sonra yeni gelirse eskisi de çıkıyor, ama okumadığım tek kişiden gelen mesaj da olsa bir süre geçtikten sonra yeniden o da ekranda çıkıyor.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Engellemenin bir yolu varsa bilen birileri yazar hocam ben bunu sorun olarak görmediğim için hiç düşünmedim nasıl engellenir diye :)

Oyla:

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Engellemenin bir yolu varsa bilen birileri yazar hocam ben bunu sorun olarak görmediğim için hiç düşünmedim nasıl engellenir diye :)

Teşekkür ederim hocam, cidden fıtık oluyorum saçma sapan şeyler çıkıyor adam gibi stabil bir cihaz yok, bir çok marka var hepsinde türlü türlü sorunlar var.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Teşekkür ederim hocam, cidden fıtık oluyorum saçma sapan şeyler çıkıyor adam gibi stabil bir cihaz yok, bir çok marka var hepsinde türlü türlü sorunlar var.
Yazılımsal bir şey olduğu için her türlü çözümü bulunur hocam sıkıntı etmeyin

Oyla:

fofan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Bu sorun bendede oluyor.
Whatsaptan mesaj geldiğinde 1 adet olan mesaj 3 adet gözüküyor.
Buda tema mağzasındaki temalardan kaynaklanıyor sanırım.

Oyla:
Üst Alt