İnceleme Sorunsuz Redmi Note 7

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Herkese Merhaba. Bende 10 gündür Cohci52 hocamızın tavsiyesi ile istemeye istemeye Mi Max 2 telefonumdan RN7 ye geçiş yaptım.Türkiye garantili aldım.Bu segmentteki bir çok telefon araştırması sonrası almaya karar verdim. Sonrasında buradaki yorumları gördükçe çok pişman oldum herkes sorunlardan bahsediyordu. Ama şimdi iyi ki almışım diyorum. Kendi 10 günlük deneyimlerimi kısaca yazmak istiyorum. Üzerindeki Global sürümle kullandım BL Kilidi açıp Root atana dek. Şimdi Mi Globe şuan ki son sürümü kullanıyorum. Ne burada bahsi geçen ne de başka herhangi bir sorun yaşamadım. Telefonun içini dışına çıkarıyorum ama çok şükür tek bir sorun takılma yok. Buradaki konulardan faydalanarak Twrp yükledim Dolby yükledim 4K video ayarı vs vs hepsini hallettim.Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Özellikle Cohci52 ye .Herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kodlarla her ikiside aktif oldu. Kullanmak isterseniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Türkçe ve bütün romlarla uyumlu Twrp Recovery linki

Ekli dosyalar

• IMG_20190817_181709.jpg
    IMG_20190817_181709.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
hayrili olsun hocam inwalah hep sorunsuz kullanirisiniz bende almayi duwunuyorum ama cok uzun telefon donanim herweyi iyi bana gore suanda note 4 kullaniyorum bu bile cibime sigmoyor otobusde otururken hep elimde tutuyorum mecbur samsung yada huawei yoneliyorum bazen telefoncuda a 40 elime aldim 5.9 inc ama kasa orani odar iyi ki sadece 144 mm ama donanimi cok vasat bana gore wimdi hep duwunuyorumki ne alsam piwman olmariim kasasi kucuk ekrani buyuk donanimida orta seviye olan hangi cihaz var piyasada onu kac gundur arawdoroyorum

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Herkese Merhaba. Bende 10 gündür Cohci52 hocamızın tavsiyesi ile istemeye istemeye Mi Max 2 telefonumdan RN7 ye geçiş yaptım.Türkiye garantili aldım.Bu segmentteki bir çok telefon araştırması sonrası almaya karar verdim. Sonrasında buradaki yorumları gördükçe çok pişman oldum herkes sorunlardan bahsediyordu. Ama şimdi iyi ki almışım diyorum. Kendi 10 günlük deneyimlerimi kısaca yazmak istiyorum. Üzerindeki Global sürümle kullandım BL Kilidi açıp Root atana dek. Şimdi Mi Globe şuan ki son sürümü kullanıyorum. Ne burada bahsi geçen ne de başka herhangi bir sorun yaşamadım. Telefonun içini dışına çıkarıyorum ama çok şükür tek bir sorun takılma yok. Buradaki konulardan faydalanarak Twrp yükledim Dolby yükledim 4K video ayarı vs vs hepsini hallettim.Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Özellikle Cohci52 ye .Herkese iyi forumlar dilerim.
Hocam panel hangisi? Benim tianma panel ghost screen korkusundan oyun oynayamıyorum :/

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
hayrili olsun hocam inwalah hep sorunsuz kullanirisiniz bende almayi duwunuyorum ama cok uzun telefon donanim herweyi iyi bana gore suanda note 4 kullaniyorum bu bile cibime sigmoyor otobusde otururken hep elimde tutuyorum mecbur samsung yada huawei yoneliyorum bazen telefoncuda a 40 elime aldim 5.9 inc ama kasa orani odar iyi ki sadece 144 mm ama donanimi cok vasat bana gore wimdi hep duwunuyorumki ne alsam piwman olmariim kasasi kucuk ekrani buyuk donanimida orta seviye olan hangi cihaz var piyasada onu kac gundur arawdoroyorum
Bir mağazaya gidip öyle karar verin. Ben Mi Max 2 den geçtim bana çok küçük geliyor daha alışamadım.

Hocam panel hangisi? Benim tianma panel ghost screen korkusundan oyun oynayamıyorum :/
Bende test menüsünde LCM olmadığı için bilmiyorum maalesef.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bir mağazaya gidip öyle karar verin. Ben Mi Max 2 den geçtim bana çok küçük geliyor daha alışamadım.

Bende test menüsünde LCM olmadığı için bilmiyorum maalesef.
zaten soyluyorum hocam ki magazadan bakdim elbetde max 2 bana gore cok cok buyuk bir cihaz onu hic tawiyamam ve siz max 2-den note 7-ye gecdiginiz icin cebiniz ferahlamiwdir guzunuzde aliwir ben note 7 cok begeniyorum her yonuyle ama biraz daha kucuk olsaydi kasasi yani en fazla 153 falan ama 159 mm bana gore biraz buyuk.

Belki bu yazimi samsung galaxy a40 kullanan kardewlerimden gören olur nasil bir cihaz kait usdunde zayif goruluyor ama kullanici deneyimi nasil ben wahsen ekran kasa oranina awik oldum

Ku2u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A.F.K
Cihazım
A7 2017
Konular
5
Hayırlı olsun sorunsuz kullanmanız dilegiyle nereden aldınız ve hangi garanti acaba

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6