Sohbet Soru - Cevap

supermix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Discovery
Konular
5
Yazılan sorulara bilgim yettiğince cevap vericem.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ne soralım hocam

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
O zaman bir soru herkesin ortak sorunu olabilir. Xiaomi tüm modellerinde her yeni güncelleme ile pil (ekran, bekleme vs.) süresini kısalttığı bir gerçek! Şarj her yeni güncellemede daha da hızlı bitiyor.. Peki buna rom içinde bu duruma sebep olan her neyse sorunun çözümünü biliyor musun? Fikirlerin neler?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

supermix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Discovery
Konular
5
Ben az daha elzem birşey sorayım
gcam kullanmak zorunda mıyız ?

Gcam kullanmak daha iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Merceğin gücünü yazılımla daha aktif kullanırsınız. Stock kamera göre daha iyi işler çıkarırsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O zaman bir soru herkesin ortak sorunu olabilir. Xiaomi tüm modellerinde her yeni güncelleme ile pil (ekran, bekleme vs.) süresini kısalttığı bir gerçek! Şarj her yeni güncellemede daha da hızlı bitiyor.. Peki buna rom içinde bu duruma sebep olan her neyse sorunun çözümünü biliyor musun? Fikirlerin neler?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni cihaz satma politikaları firmaların güncelleme ver eski yenisini sat. Custom romlara geçebilirsiniz. Ben miui başka kulanamam derseniz içindeki gelen sürümle kullanmayı deneyin. Pil süresini tüketici yükseltmek istiyorsa hiç güncelleme yapmamalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Soru sorup cevap alamayan kişiler için bu konuyu açmıştım ama bazı kişiler konuyu bom boş yere çevirme peşindeler. Belki daha önce açılmıştır çok detaylı foruma bakmadım. Açılmışsa bir linkini alıp oradan devam edebilirim. Açılmamışsa da konumuz kaldığı yerden devam edebilir.

Son düzenleme:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Soru sorup cevap alamayan kişiler için bu konuyu açmıştım ama bazı kişiler konuyu bom boş yere çevirme peşindeler. Belki daha önce açılmıştır çok detaylı foruma bakmadım. Açılmışsa bir linkini alıp oradan devam edebilirim. Açılmamışsa da konumuz kaldığı yerden devam edebilir

Hocam sizde iddialı bir giriş yaptınız yani
Biz çok alışık değiliz ))

Üst Alt