Soru Sormak istediğim sorular

• Konbuyu başlatan Mept
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 2K

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
Hepinize merhaba üstadlar,

Geçtiğimiz gün ürünü sipariş ettim ve dün elime geçti ve size sormak istediğim çeşitli sorular var
Öncelikle birinci sorum global beta ya geçmem durumunda neler yapmalıyım, güncellemeler full paket halinde mi geliyor ve değişiklikler tam olarak neler ?
İkinci sorum ise geçen arkadaşlar beta dan daha mı memnun kaldılar yoksa stabile geri dönüş mü yaptılar ?
Üçüncü sorum miui da yeniyim söyleyebileceğiniz geniş bir ikon paketi ve güzel bir tema önerebilir misiniz ?
Dördüncü sorum ise dün ilk şarj sırasında batarya sıcaklığı 45° yi gördüm bu normal midir sizce.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

RIZA ALTINOK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RIZA ALTINOK
Cihazım
XIAOMI MI5
Konular
0
BİR SABAH TELEFON KENDİNİ KAPATTI. TEKRAR AÇTIĞIMDA REHBERİMİN NEREDEYSE TAMAMI KAYBOLDU. KAPATIP TEKRAR AÇTIM BELKİ DÜZELİR DİYE. TELEFON SIM 2 DEN AÇIYOR. BENDE İKİNCİ BİR SIM KART TAKILI DEĞİL. AYARLARDAN SIM 1'İ BULAMIYORUM.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hepinize merhaba üstadlar,

Geçtiğimiz gün ürünü sipariş ettim ve dün elime geçti ve size sormak istediğim çeşitli sorular var
Öncelikle birinci sorum global beta ya geçmem durumunda neler yapmalıyım, güncellemeler full paket halinde mi geliyor ve değişiklikler tam olarak neler ?
İkinci sorum ise geçen arkadaşlar beta dan daha mı memnun kaldılar yoksa stabile geri dönüş mü yaptılar ?
Üçüncü sorum miui da yeniyim söyleyebileceğiniz geniş bir ikon paketi ve güzel bir tema önerebilir misiniz ?
Dördüncü sorum ise dün ilk şarj sırasında batarya sıcaklığı 45° yi gördüm bu normal midir sizce.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
Öncelikle Telefonunuz hayırlı olsun ve İyi günlerde, güle güle kullanın....
Size tavsiyem, önce Forumu sakin Kafa ile güzelce bir okumanız....zira sorularınızın tüm cevapları mevcut....
Batarya sıcaklığı bu havalarda normal, endişelenecek bir durum Söz konusu değil...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle Telefonunuz hayırlı olsun ve İyi günlerde, güle güle kullanın....
Size tavsiyem, önce Forumu sakin Kafa ile güzelce bir okumanız....zira sorularınızın tüm cevapları mevcut....
Batarya sıcaklığı bu havalarda normal, endişelenecek bir durum Söz konusu değil...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Teşekkür ediyorum :)

Aslında ben bu forumu yaklaşık 3 aydır takip ediyorum ancak konular o kadar dağınık ve anlatılanlar o kadar detaylı pek bir şey anlamadım açıkçası :?

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
hayırlı olsun cihazınız öncelikle Skorpi hocamında dediği gibi bu havalarda ve ayrıca hızlı sarj ettiği için bataryanın ısınması normal.
global yada beta herkes için farklılıklar gösterebilir mesela kardeşimde benimle aynı cihazı kullanıyor ben beta o globalden memnun:)fakat bana göre(5s için söylüyorum) beta bi tık daha önde

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Global developer kullanmanızı öneririm. Hem batarya anlamında hem de performans anlamında daha iyi stabilden.

Fastboot romu budur. Bl kilidini kaldırıp fastboot tan kurabilirsiniz.

Oyla:

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki üstadlar global betaya nasıl geçiyorum fastboot bootloader kilidi falan diyorsunuz ama ben o kadar bilmiyorum
Bir de garanti ye etki eder mi ?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Peki üstadlar global betaya nasıl geçiyorum fastboot bootloader kilidi falan diyorsunuz ama ben o kadar bilmiyorum
Bir de garanti ye etki eder mi ?
Forumda küçük bir tur atın hocam. Bl kilidi kaldırma konuları, fastboot mi flash konuları mevcut. Garantiye etki etmez.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.Sorularınıza gelince;
1-) Öncelikle kendinize mi hesabı oluşturun.
2-)Cihazınızın bootloader kilidini açın,ileride yazılımsal bir sorun yaşarsanız cihaza müdahale etmenize olanak sağlar bu işlem.
3-)Şu an için stabil global romdan çok memnun kalan yok global beta rom en iyi gibi görünüyor ki bende onu kullanıyorum ve memnunum.
4-)Eğer betaya geçmeye karar verirseniz Öncelikle cihazın kilidini açın veyedeklerinizi alın.Sonrasında bu rom paketini indirin ve dosya yöneticisinde downloaded_rom klasörüne atın.''Güncelleyici'' uygulamasına gidin ve sağ üst köşedeki üç noktaya tıkalyın açılan pencerede ''Günceleme paketini seçin''e tıklayın ve indirdiğiniz rom dosyasını seçin sonrasında işlemleri onaylayın.Cihaz güncelenecek ve beta roma geçecektir.
5-)kilit açma ile ilgili Rehber - Mi5 Unlock == Videolu Anlatım== buradan bilgi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
Tekrardan teşekkürler.
Umarım benim gibi arkadaşlara rehber olur bu konu. Takıldığım bir nokta olursa tekrardan soracağım

Oyla:
Üst Alt