Araçlar Sony Xperia Flash Tool

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sony Xperia Flash Tool

Sony Flash Tool programını indirin, Xperia telefonunuz için ROM indirme, ROM yükleme, bootlader kilidi kaldırma işlemlerini kolayca yapın.
ROM yükleme, rootlama için gerekli bir işlem olan bootlader kilidinin kaldırılmasını da bu program yapmaktadır.
Flashtool, Xperia hat telefonları gibi S1 protokolünü kullanan Sony [Ericsson] telefonlarını flaş etmek için kullanılan GPLv3+ lisansı altındaki bir yazılımdır .

XDA tarafından alternatif olarak geliştirilmiştir.
| (güncel) |

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam özel romlar zip formatında oluyor, ancak bilgiğim kadarıyla sony flash tool, özel bir dosya uzantısına sahip resmi romları yüklemeye yarıyor diyebiliyorum. Öyle değil mi?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Hocam özel romlar zip formatında oluyor, ancak bilgiğim kadarıyla sony flash tool, özel bir dosya uzantısına sahip resmi romları yüklemeye yarıyor diyebiliyorum. Öyle değil mi?
Evet hocam dosyaları indirip tft formatına çevirip yüklüyor isterseniz internetten de indirebilirsiniz

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Evet hocam dosyaları indirip tft formatına çevirip yüklüyor isterseniz internetten de indirebilirsiniz
Özel rom yüklemek için uzantısını değiştirmeye gerek yok. Basit bir fastboot terminali ile ek bir program olmadan cihaza yüklenebilir.

Uygulamayı hiç açıp kontrol ettiniz mi? Sony"nin kullanıcılardan paypal ile bağış topladığını bilmiyordum.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Resmi Sony flash tool programını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Özel rom yüklemek için uzantısını değiştirmeye gerek yok. Basit bir fastboot terminali ile ek bir program olmadan cihaza yüklenebilir.

Uygulamayı hiç açıp kontrol ettiniz mi? Sony"nin kullanıcılardan paypal ile bağış topladığını bilmiyordum.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Resmi Sony flash tool programını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.
Xda nın geliştiriciler tarafından yapılan bir program bir çok kez kullandım. Ayrıca stock romları Xfirim uygulamasından bütün ülkelere verilen romları indirip kurabilirsiniz. İndirme sonrası program kendisi tft uzantısına çevirmekte yani romu flaşlamak için hazır hale getiriyor siz sadece bağlantıyı sağlıyorsunuz.

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Sony’nin Xperia telefon kullanıcılarına ücretsiz sunduğu Sony Flash Tool programı, Sony Xperia Companion’dan farklı olarak cihazınıza dilediğiniz
yazılımı atmanıza izin veriyor.Custom ROM’ları tercih ediyorsanız bu programla rahatlıkla ROM indirme, ROM atma, ROM yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Konu açıklamanızda Sony tarafından sunulduğunu ve her türlü rom işlerinin yapıldığını belirtmişsiniz. Bu yazılımın resmi bir yazılım olduğunu söylüyorsunuz.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Konu açıklamanızda Sony tarafından sunulduğunu ve her türlü rom işlerinin yapıldığını belirtmişsiniz. Bu yazılımın resmi bir yazılım olduğunu söylüyorsunuz.
Açıklama düzeltildi

Üst Alt