Mod Snapdragon Gpu Sürücüleri Güncelleme (Gpu Driver)

tryigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
6
Açık Kaynak:

Çoğu telefon bazı nedenlerden ötürü sürücü güncellemelerini desteklemez ve oemler eski telefonlarla uğraşmak istemez ama root ile manuel olarak güncellemenin yolları vardır.

Cihazınızın gpu performansını arttırmaya yardımcı olabilir, özellikle vulkan testlerinde ve oyunlarda daha fazla fps alabilirsiniz.

Web sitesindeki ücretsiz tüm sürücüler topluluk tarafından geliştirilen sürücülerdir ve bug gibi hatalar için herhangi bir destek sağlanmaz. Tüm sorumluluk size aittir. Telegram gibi yerlerdeki çoğu sürücü çok gereksiz dosyalar içerdiği ve oyun/uygulama geliştiricilerine yanlış log gönderdiği için böyle bir sayfa yapma gereği duydum.

Sürücüler genelde Official romlarda test edilir.
Sürücüler romunuzda Bootloop sorununa neden olursa:
Twrp üzerinde data>adb>modules
Dosya yolunu izleyerek magisk modüllerini telefonu açmadan kaldırabilirsiniz
Twrp'ye sahip değilseniz cihazınızı Recovery ekranına girerek Safe mod ile açabilirsiniz ve magisk modüllerinin hepsi devredışı kalır.

Son düzenleme:

Skaynet

Premium Üye
Premium Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Victor u2
Konular
11
Öncelikle ellerine sağlık Redmi note 10 pro için var mı hocam

tryigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Skaynet Test kısmından en son sürücüyü deneyebilirsiniz, sayfada tüm detaylar yazıyor.

tryigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
6
sakın ama sakın denemeyin. ben denedim. k60 da yeşil vs çizgili ekranlar geldi tlfn kendi kendine resetledi ve açılmadı
Eu rom için modül kurulumunda uyarı gözüküyor.
Konuyu okumadan bir şey indirip sakın denemeyin gibi felaket tellalığı yapmanız biraz garip değil mi?
Çoğu cihazda sizin dediğiniz gibi bir problem olsa zaten paylaşmam.

Dosya yolunu izleyerek driver magisk modülünü telefonu açmadan kaldırabilirsiniz
Ya da cihazınızı twrp'ye sahip değilseniz Safe mod ile açabilirsiniz ve magisk modüllerinin hepsi devredışı kalır.

Son düzenleme:

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Eu rom için modül kurulumunda uyarı gözüküyor.
Konuyu okumadan bir şey indirip sakın denemeyin gibi felaket tellalığı yapmanız biraz garip değil mi?
Çoğu cihazda sizin dediğiniz gibi bir problem olsa zaten paylaşmam.

Ya da cihazınızı twrp'ye sahip değilseniz Safe mod ile açabilirsiniz ve magisk modüllerinin hepsi devredışı kalır.
hallettim kaldirdim zaten. sende bikac cihazda denemeden insanlara dayama neydigi belirsiz ise yaramayan programlari guzel kard3sim. ben yandim baskasi yanmasin.bitti 😉

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
34
Açık Kaynak:

Çoğu telefon bazı nedenlerden ötürü sürücü güncellemelerini desteklemez ve oemler eski telefonlarla uğraşmak istemez ama root ile manuel olarak güncellemenin yolları vardır.

Cihazınızın gpu performansını arttırmaya yardımcı olabilir, özellikle vulkan testlerinde ve oyunlarda daha fazla fps alabilirsiniz.

Web sitesindeki ücretsiz tüm sürücüler topluluk tarafından geliştirilen sürücülerdir ve bug gibi hatalar için herhangi bir destek sağlanmaz. Tüm sorumluluk size aittir. Telegram gibi yerlerdeki çoğu sürücü çok gereksiz dosyalar içerdiği ve oyun/uygulama geliştiricilerine yanlış log gönderdiği için böyle bir sayfa yapma gereği duydum.

Sürücüler genelde Official romlarda test edilir.
Sürücüler romunuzda Bootloop sorununa neden olursa:
Twrp'ye sahip değilseniz cihazınızı Recovery ekranına girerek Safe mod ile açabilirsiniz ve magisk modüllerinin hepsi devredışı kalır.
Son sürümü (v777) KSU ile flashlıyorum ilk başta tek döngülü bir bootloopa giriyor telefon ardından açılıyor modül kurulu olarak görünüyor fakat sürüm kontrolü yaptığımda modülün sürümüne yükseltilmemiş oluyor v767 sürümü böyle olmuyordu neden kurulmasına rağmen üst sürüme yükseltmiyor?

tryigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
6
Son sürümü (v777) KSU ile flashlıyorum ilk başta tek döngülü bir bootloopa giriyor telefon ardından açılıyor modül kurulu olarak görünüyor fakat sürüm kontrolü yaptığımda modülün sürümüne yükseltilmemiş oluyor v767 sürümü böyle olmuyordu neden kurulmasına rağmen üst sürüme yükseltmiyor?
Kernelsu'nun kendi sorunu, img dosyalarını sıfırlamanız lazım.
Kurulum yöntemi gki kernel değilse Kernelsu'da zaten sorunlu ve desteği kesildi
Ayrıca Kernelsu geliştiricisine log iletin.

Skaynet

Premium Üye
Premium Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Victor u2
Konular
11
Kral redmi note 10 pro için link atar mısın kral magisk kurulu root lu cihaz rica etsem kafam karıştı neyi kurcam konusunda rica etsem

Üst Alt