Haber Snapdragon 855 ile geliştirilmiş Asus ZenFone 6Z ortaya çıktı

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Asus, 16 Mayıs'ta İspanya'da düzenleyeceği etkinlikte Zenfone 6 serisini tanıyacak. Önden ay resmiyet kazanması bekleniyor ZenFone 6Z, Geekbench'te göründü.

Kısa süre önce Geekbench platformunda ASUS_I01WD modeli numarasına sahip bir telefon açtı. Asil ZenFone 6Z olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Gücünü Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM 'den alan akıllı telefon Android 9 Pie işletim sistemi çalışır durumda gelecek. AYRICA Geekbench'te 3,527 tek Çekirdek, 11,190 çoklu Çekirdek puanı Elde ettigini görüyoruz. Acik konusmak gerekirse cihazın kriter Performansı Oldukca etkileyici .

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ASUS_I01WD modeli kısa süre önce Wi-Fi İttifakadlı sertifikasyon kurumu ve Tayvan'daki Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) tarafından onaylanmıştı. Asus, resmi Twitter hesabı hazırlığı ile 16 Mayıs tarihinde ZenFone 6 serisinintanıtılacağı bir etkinlik düzenleyeceği duyurdu.

Snapdragon 855 mobil platformunu etkinleştirilen ZenFone 6Z 'nin de İspanya'nın Valencia eyaletinde Valencia'yı etkinleştirme etkinliğinde resmiyet kazanması bekleniyor. Akıllı telefonun ekrana gömülü parmak izi görüntüsü ve üçlü arka kamera sistemi ile piyasaya sürüleceği gelen haberler arasında.

Kaynak :

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
Bence asus bilgisayar üretmeye odaklansa daha iyi olur.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Düştüm telefona. Zaten Asusa hastayım. Ama para... Malesef para...

Üst Alt