Yardım SMS Konumlandırma Etkinleştirme Sorunu

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.1 Kararlı Sürüm
Telefon Modeli
Mi 11 Lite 4G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba Arkadaşlar ;

Mi 11 Lite 4G cihazımı yeni almış bulunmaktayım. Az önce kurulumu bitirdim. Son gelen kararlı 12.5.1 güncellemesini de yaptım fakat bildirim kısmında sürekli olarak SIM etkinleştirmeden bahsediyor. Bağlantı ayarlarına girdiğimde ise SIM 1 Türk Telekom Ayarlı Değil diyor. İçeresine girdiğimde SIM kart numaranızı giriniz diyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Merhaba Arkadaşlar ;

Mi 11 Lite 4G cihazımı yeni almış bulunmaktayım. Az önce kurulumu bitirdim. Son gelen kararlı 12.5.1 güncellemesini de yaptım fakat bildirim kısmında sürekli olarak SIM etkinleştirmeden bahsediyor. Bağlantı ayarlarına girdiğimde ise SIM 1 Türk Telekom Ayarlı Değil diyor. İçeresine girdiğimde SIM kart numaranızı giriniz diyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Telefon SMS atmaya çalışıyor, mi mesaj için hattın yurt dışına mesaj atmaya kapalı olduğundan etkinleşmiyor. Aynı hata telefonu yeniden başlayınca bende de var, hattım yurtdışına arama ve mesaja kapalı

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
179
Ayarlar - Şifreler & güvenlik - Yetkilendirme ve iptal - Bu kısımdan SIM Etkinleştirme ayarını devre dışı bırakın.

Oyla:

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar - Şifreler & güvenlik - Yetkilendirme ve iptal - Bu kısımdan SIM Etkinleştirme ayarını devre dışı bırakın.

Çok teşekkür ederim Arkadaşım. Bu genel bir kronik sorun mudur? Yoksa normal bir durum mu?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
179
Çok teşekkür ederim Arkadaşım. Bu genel bir kronik sorun mudur? Yoksa normal bir durum mu?
Sorun değil bu. Mi Mesajlar uygulamasını aktif edince, Mi Mesajlar uygulamasını aktif eden herkesin internet üzerinden mesajlaşmasını sağlamak için aktif etmeye çalışıyor cihaz. Apple'daki iMessage gibi. Ancak bizim ülkede bunu kullanan çok insan yok, gereksiz yere aktifleştirmeye de gerek yok yani.

Oyla:

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
Sorun değil bu. Mi Mesajlar uygulamasını aktif edince, Mi Mesajlar uygulamasını aktif eden herkesin internet üzerinden mesajlaşmasını sağlamak için aktif etmeye çalışıyor cihaz. Apple'daki iMessage gibi. Ancak bizim ülkede bunu kullanan çok insan yok, gereksiz yere aktifleştirmeye de gerek yok yani.
Mimsgla ne alaka

Oyla:
Üst Alt