slm Xiaomi Mi 3 aramada sıkıntı

y.emre elektronik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir aydoğm
Cihazım
Xiaomi Mi 3
Konular
1
s.a arkadaşlar xiaomi mı3 ekranı kırıldı yeni ekran aldım taktım çalıştırdım herhangi bir kişiyi ararsam telefon arama yapıyor fakat ekran arama moduna geçtiği an kapanıyor karşı taraf kapatmaz ise hiç bir şey göremiyorum işlem yapamıyorum karşı taraf kapattığı an ekran tekrar normale geliyor hangi ayarlardan bunu düzeltebilirim yardımlarınız için şimdiden eşekkür ederim

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Senyör çalışmıyor hocam. Sensörlerin önünü kapatmadigini dikkat et. Buna kirilmaz ekran da sebep verebilir.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

miö

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can k
Konular
7
selam sırasyla uygula
telefon ayarları /çağ cevaplama ayarları /yaknlık sensörünü kapat

arama esnasında ekrar siytah oluyorsas bu kesin çözüm sensör bozlulmuş olabilir

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
s.a arkadaşlar xiaomi mı3 ekranı kırıldı yeni ekran aldım taktım çalıştırdım herhangi bir kişiyi ararsam telefon arama yapıyor fakat ekran arama moduna geçtiği an kapanıyor karşı taraf kapatmaz ise hiç bir şey göremiyorum işlem yapamıyorum karşı taraf kapattığı an ekran tekrar normale geliyor hangi ayarlardan bunu düzeltebilirim yardımlarınız için şimdiden eşekkür ederim

Hocam arama esnasında ekranın kararmasını sağlayan sensör Proximity yani yakınlık sensörüdür ekranı değiştirirken oynamış yerinden çıkmış olama ihtimali var elbette telefona CPU-Z yükye sensörler kısmında Proximity sensöre elini yaklaştırdığında sayılar değişiyor ise Proximity sensör çalıyordur eger rakam sabit kalıyor ise bozulmu yada yerinden oynamış olabilir yapman gereken telefonu açmak tekrar yerinde mi değilmi kontrol ediniz sensör tamda yerinde ve hala çalışmıyor ise birtane sipariş edip değiştirin sorun kalmaz can sıkıcı bir durum kendimden biliyorum

y.emre elektronik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir aydoğm
Cihazım
Xiaomi Mi 3
Konular
1
arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim sensörü çıkartıyorum iptal ediyorum normal çalışıyor takınca sıkıntı oluyor büyük ihtimal düşme esnasında sensörde darbe yemiş neyse yenisini sipariş verdim 12,60 tl firmasından ekranıda buradan aldım şimdi sensör gelsin iş çözüldü sayılır

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim sensörü çıkartıyorum iptal ediyorum normal çalışıyor takınca sıkıntı oluyor büyük ihtimal düşme esnasında sensörde darbe yemiş neyse yenisini sipariş verdim 12,60 tl firmasından ekranıda buradan aldım şimdi sensör gelsin iş çözüldü sayılır

:) hayırlı olsun 2 usd ye var ama ama tabi bekleme süresi falan düşünüldüğünde Türkiye den almak daha mantıklı

Üst Alt