Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Rica ederim hocam iyi günlerde kullanın. Iyi forumlar.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Herkese merhaba.

Yeni tasarladığım temalarım ile karşınızdayım. Bundan sonra bütün temalarımı bu konu altında paylaşacağım.

Markette oylamayı, yorum yapmayı unutmayın.

Görüş, öneri ve sorunlar için konuya yaza bilirsiniz.

Herkese iyi forumlar

Belki buradaki temayı seversiniz: Benim Stilim! Bağlantı:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Belki buradaki temayı seversiniz: Sapphire v11! Bağlantı:

Belki buradaki temayı seversiniz: Black Dream v12!
Bağlantı:

Belki buradaki temayı seversiniz: ColorfulV 12!
Tema linki:

Mtz Linki:
Merhabalar bende tema tasarımcısıyım ancak tema yapmayla ilgili pek bir bilgim yok nasıl yaptığınıza dair bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Merhabalar bende tema tasarımcısıyım ancak tema yapmayla ilgili pek bir bilgim yok nasıl yaptığınıza dair bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Tema bölümünde bir çok anlatım mevcut hocam. Burda yazmak ile olacak iş değil ne yazık ki.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Tema bölümünde bir çok anlatım mevcut hocam. Burda yazmak ile olacak iş değil ne yazık ki.

Teşekkürler bir bakayım şimdi

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
Hocam siz benim temaları denediniz mi? Benim temaların saat witgetleri de kötü değil.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam temaların gayet güzel yalnız benim demek istediğim tema örnek olarak gönderdiğim bildirim çubuğundan tarih ve saat var yeşil olarak bu romla alakalı değil tema ile ilgili bazıları saniye ekleniyor widget değil temanız güzel denerim biri ara tema mağaza linki varsa alırım ben tşk ederim

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam temaların gayet güzel yalnız benim demek istediğim tema örnek olarak gönderdiğim bildirim çubuğundan tarih ve saat var yeşil olarak bu romla alakalı değil tema ile ilgili bazıları saniye ekleniyor widget değil temanız güzel denerim biri ara tema mağaza linki varsa alırım ben tşk ederim
Hocam resmini attığınız temanın mtz dosyası varsa atın bir bakayım. Eğer dediginiz gibi tema ile yapılmış ise bir deneme yaparım. Benim bilgim dahilinde öyle bir kod yok.

Temalarımı linkleri ilk sayfada mevcut. Mtz hemd market linkleri ordan ulaşa bilirsiniz.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
iyi günler, çalışmalarınızda başarılar dilerim. hocam miui karanlık modunu tema olarak yapmak mümkün müdür? tema mağazasındaki bir çok temanın bildirim sorunları var, örneğin bir arama geliyor arka plan koyu renk, yazılarda koyu renkli kimin aradığı belli olmuyor, sistem bildirimleri, sms vb. aynı sorun mevcut, koyu renk zemin koyu renkli yazı, bu sebeple miui klasik temanın koyu modunu tema olarak yapılır mı? teşekkürler

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
iyi günler, çalışmalarınızda başarılar dilerim. hocam miui karanlık modunu tema olarak yapmak mümkün müdür? tema mağazasındaki bir çok temanın bildirim sorunları var, örneğin bir arama geliyor arka plan koyu renk, yazılarda koyu renkli kimin aradığı belli olmuyor, sistem bildirimleri, sms vb. aynı sorun mevcut, koyu renk zemin koyu renkli yazı, bu sebeple miui klasik temanın koyu modunu tema olarak yapılır mı? teşekkürler
Teşekkürler hocam. Çalışmalarım ne yazık ki sonlandı.
Sorularınıza gelince anlatması kolay değil ve miui temalarinin saçma sorunlarından başlıcalarından da biri dir.
Miui temaları modüller olarak ayrılır. Örnek telefona uygulaması, mesajlar, ayarlar ve hatta 3. Parti uygulamaları bile temanızı eklemeniz mümkün. Bir modülü eklediğiniz zaman bunun nightmode ve light mod gibi iki seçenek var siz hangi modül ne eklerseniz onu alır temada gösterir. Normal de olması gereken siz bir modül içine ne eklerseniz temada onun gözükmesi lazım ama işte öyle olmuyor siz temaya bildirim ile ilgili bir şey eklediğiniz zamam bilirim ile ilgili renk kodlarını da eklememiz gerek. Eklemediginiz zaman bu bölümler ya siyah zemin üstüne siyah yazı yada beyaz zemin üstüne beyaz yazı gibi durumlar oluyur ne yazık ki. Siz bunu düzeltmek için yapmanız gereken eklediğiniz modülün aydınlık ve karanlık mod için bütün kodlarını bilmeniz yada bulmanız gerekir.
Sadece bu da değil sorun Hemem hemen her hafta bu kodların değiştiğini bu hafta eklediğim bir şeyin haftaya değiştiğini çok defa gördüm. Bunun gibi saçma ve yorucu durumlar yüzünden bu işi uzun zaman önce bıraktım.

Etliye sütlüye dokunmadan ufak tefek şeyleri değiştirip güzel temalar da yapmak mümkün tabi.

Ve bu yukarıda anlattığım kod olsun tema dosyalarının olduğu tema yapma aracı var ama yetersiz ve stabil bile değil.

Yok ben illa yapacam derseniz bütün kodlar her hafta bulup çıkartan yada belli hafta larda çıkartan bir Rus var bu kod ve tema dosyalarını satıyor. Telegram adresini vere bilirim şahsen bu eziyet ile uğraşmaya değmez üstüne para vermeye hiç değmez :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reizer7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reizer7
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
Metin bey,sizin temalari cox begenmistim,sagolun.Harika bir is yaptiniz.Sizden rica ederim bir black dream temaniz variymis.onu theme storeya yeniden yazarmiydiz.Cok tesekkur ederim.Sagolun

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
tema mağazasında
Teşekkürler hocam. Çalışmalarım ne yazık ki sonlandı.
Sorularınıza gelince anlatması kolay değil ve miui temalarinin saçma sorunlarından başlıcalarından da biri dir.
Miui temaları modüller olarak ayrılır. Örnek telefona uygulaması, mesajlar, ayarlar ve hatta 3. Parti uygulamaları bile temanızı eklemeniz mümkün. Bir modülü eklediğiniz zaman bunun nightmode ve light mod gibi iki seçenek var siz hangi modül ne eklerseniz onu alır temada gösterir. Normal de olması gereken siz bir modül içine ne eklerseniz temada onun gözükmesi lazım ama işte öyle olmuyor siz temaya bildirim ile ilgili bir şey eklediğiniz zamam bilirim ile ilgili renk kodlarını da eklememiz gerek. Eklemediginiz zaman bu bölümler ya siyah zemin üstüne siyah yazı yada beyaz zemin üstüne beyaz yazı gibi durumlar oluyur ne yazık ki. Siz bunu düzeltmek için yapmanız gereken eklediğiniz modülün aydınlık ve karanlık mod için bütün kodlarını bilmeniz yada bulmanız gerekir.
Sadece bu da değil sorun Hemem hemen her hafta bu kodların değiştiğini bu hafta eklediğim bir şeyin haftaya değiştiğini çok defa gördüm. Bunun gibi saçma ve yorucu durumlar yüzünden bu işi uzun zaman önce bıraktım.

Etliye sütlüye dokunmadan ufak tefek şeyleri değiştirip güzel temalar da yapmak mümkün tabi.

Ve bu yukarıda anlattığım kod olsun tema dosyalarının olduğu tema yapma aracı var ama yetersiz ve stabil bile değil.

Yok ben illa yapacam derseniz bütün kodlar her hafta bulup çıkartan yada belli hafta larda çıkartan bir Rus var bu kod ve tema dosyalarını satıyor. Telegram adresini vere bilirim şahsen bu eziyet ile uğraşmaya değmez üstüne para vermeye hiç değmez :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
anladım hocam teşekkür ederim. tema uygulamasında Stock [black mode] adında bir tema buldum tam aradığım on numara birşeye benziyor ama temayı uyguladım sadece ana ekran ve kilit ekranı siyah oldu ancak tema resimlerinde sistemde siyahtı hayal kırıklığı yarattı. Xiaomi tema uygulaması ayrı bir dert zaten

Üst Alt