Soru Size Göre F/P Cihaz

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14
Telefon Modeli
Mi 10T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba açıkçası merak ediyorum size göre üretilmiş en iyi f/p cihaz hangisi? İmkanınız olsa ve sıfırı olsaydı kesinlikle alırım dediğiniz bir marka model var mı? Tabi bunu söylerken kullanım amacınızı da söylerseniz herkes için farklı bir fikir bilgi vermiş olursunuz. Oyun kamera işlemci programlar vs

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Samsung Galaxy Z Flip 5, alabilecek olsam bir dakika düşünmeden alırdım.

İşlemci, Kamera, kullanım avantajları vs. her yönden çok başarılı bir cihaz. Tek eksi yönü OneUi arayüzü sanırım.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Hocam siz de bir cihaz alamadınız gitti üzülmeye başladım artık. :)

Sanırım benim için K60 pro

Çok iyi işlemci, oldukça iyi bir ekran, orta düzey kamera ve çok güzel fiyat.
Sorunsuz direnç ile 17 civarı.

Bence bu fiyata şu an rakipsiz.

Kişisel tercihler çok farklı ancak son çıkan Xiaomi modelleri kimseyi yarı yolda bırakmıyor alan herkes memnun.

13, 13 pro, 13 ultra, K60 pro kimde gördüysem herkes cihaza hayran kalmış.

Xiaomi son jenerasyonda çok iyi iş yaptı.

İhtiyacınıza uyanı alıp geçin derim.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Galaxy Z Flip 5, alabilecek olsam bir dakika düşünmeden alırdım.

İşlemci, Kamera, kullanım avantajları vs. her yönden çok başarılı bir cihaz. Tek eksi yönü OneUi arayüzü sanırım.
evet güzel cihaz ama orta kısımda katlama izi durduğu için göz zevkime hitap etmedi elbette zevkler ve renkler tartışılmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam siz de bir cihaz alamadınız gitti üzülmeye başladım artık. :)

Sanırım benim için K60 pro

Çok iyi işlemci, oldukça iyi bir ekran, orta düzey kamera ve çok güzel fiyat.
Sorunsuz direnç ile 17 civarı.

Bence bu fiyata şu an rakipsiz.

Kişisel tercihler çok farklı ancak son çıkan Xiaomi modelleri kimseyi yarı yolda bırakmıyor alan herkes memnun.

13, 13 pro, 13 ultra, K60 pro kimde gördüysem herkes cihaza hayran kalmış.

Xiaomi son jenerasyonda çok iyi iş yaptı.

İhtiyacınıza uyanı alıp geçin derim.
Hocam valla misler gibi 10t pro cihazım gitti birde eşimde max 2 vardı o da gitti malum deniz suyuna mağruz kalınca ortada kaldım resmen telefonları yıllardır kullanıyorduk ve çok memnunduk neyseki canımıza gelmedi telefonları feda ettik. Sanırım hanıma apple 13 alacağım kısmetse en azından öyle düşünüyoruz ios kullanmak istemiyor ama önce gidip mağazada cihazı test etmek istedi. Bende diyorum ios alayım ama bu sefer ertesi gün pişman olacağım çok iyi biliyorum çünkü video edit mod apk kullandıklarım olmayacak bundan dolayı pişman olacağım. Yd cihaz alayım diyorum direnç olayından lens toz olayı arıza olayları çok fazla karşıma çıkmaya başladı internet yazılarında ve gruplarında gözümü korkutuyor garantili cihaz olarakta ne alacağımı bilmiyorum açıkcası 11 ultra 12 pro 13t pro gibi cihazlar arasında gidip geliyorum eğer sizin tavsiyeniz var ise gerçekten duymak isterim.

Son düzenleme:
Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
evet güzel cihaz ama orta kısımda katlama izi durduğu için göz zevkime hitap etmedi elbette zevkler ve renkler tartışılmaz

Hocam valla misler gibi 10t pro cihazım gitti birde eşimde max 2 vardı o da gitti malum deniz suyuna mağruz kalınca ortada kaldım resmen telefonları yıllardır kullanıyorduk ve çok memnunduk neyseki canımıza gelmedi telefonları feda ettik. Sanırım hanıma apple 13 alacağım kısmetse en azından öyle düşünüyoruz ios kullanmak istemiyor ama önce gidip mağazada cihazı test etmek istedi. Bende diyorum ios alayım ama bu sefer ertesi gün pişman olacağım çok iyi biliyorum çünkü video edit mod apk kullandıklarım olmayacak bundan dolayı pişman olacağım. Yd cihaz alayım diyorum direnç olayından lens toz olayı arıza olayları çok fazla karşıma çıkmaya başladı internet yazılarında ve gruplarında gözümü korkutuyor garantili cihaz olarakta ne alacağımı bilmiyorum açıkcası 11 ultra 12 pro 13t pro gibi cihazlar arasında gidip geliyorum eğer sizin tavsiyeniz var ise gerçekten duymak isterim.
Ben de 10T den geçtim K60 proya İPhone 13, 5 para etmez doğrusu 13T pro fena değil MTK işlemci ama iyi olduğu söyleniyor. Tabi ben 8 gen 2 tercih ederdim.
Direnç olayı sağlam olursa hiçbir şey olmuyor. Temiz iş yapan yerler var hali hazırda. Cihazı doğrudan kayıtlı alıyorsunuz.

Oyla:

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16

10T Pro dan K60 proya geçtim, seviye atladım diyebilirim, ekran ve işlemcisi beni bu cihazı satın almaya yöneltti. Tavsiye ediyorum

Oyla:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
F/P Cihazlar diye tabir ettiğimiz fiyatlara bak ağlamamız gerekiyor ama ben gülüyorum :D Bana göre Mi 10T Pro bile hala F/P :D Şuan kullanıyorum. Kamerası zaten tartışılmaz derece de güzel motovlog çekiyorum büyük bir + benim için bu cihaz ois desteği olması ve geniş açısının çok iyi olması falan go proya vereceğim parayı bunla değerlendiririm daha iyi yani :)

Oyla:
Üst Alt