Soru Sizce Xiaomi Hangi modellerine Android Q verir.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
202
Herkese merhabalar. Android güncellemeleri hakkında bir çok firma bildiğiniz gibi çokda iyi değil. Bir çok firma kendi özelleştirmelerini de kattığı için Android One projesi dışında olanlardan başka hemen hemen hepsi Android güncellemelerini geç veriyor. Android Q beta programının başladığı haberleri şu günlerde internette görünmeye başladı. Xiaomi her ne kadar MiUi arayüzüne android sürümlerindeki güncellemeleri gömse de Android baz yazılım güncellemelerini hemen verebilen firmalardan değil. Özellikle çok fazla model çıkardığı için daha üzerinden 2 sene geçmeyen cihazları EOL End Of Life yapabiliyor. Bazı istisnai durumlar olsada amiral gemileri dışında orta segmentte Android 9 Pie alacak cihazları çok az.
Sizce Xiaomi Android 10 Q sürümünü hangi cihazlarına verir?
Sizce bu cihazlar hangileri olur? üst segmentte yani amiral gemisi modellerinde hangilerine verir? Yada orta segmentte hangi telefonlarına Android 10 Q sürümünü sunar?
Yorumlarınız ile belirtebilirmisiniz?

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Herkese merhabalar. Android güncellemeleri hakkında bir çok firma bildiğiniz gibi çokda iyi değil. Bir çok firma kendi özelleştirmelerini de kattığı için Android One projesi dışında olanlardan başka hemen hemen hepsi Android güncellemelerini geç veriyor. Android Q beta programının başladığı haberleri şu günlerde internette görünmeye başladı. Xiaomi her ne kadar MiUi arayüzüne android sürümlerindeki güncellemeleri gömse de Android baz yazılım güncellemelerini hemen verebilen firmalardan değil. Özellikle çok fazla model çıkardığı için daha üzerinden 2 sene geçmeyen cihazları EOL End Of Life yapabiliyor. Bazı istisnai durumlar olsada amiral gemileri dışında orta segmentte Android 9 Pie alacak cihazları çok az.
Sizce Xiaomi Android 10 Q sürümünü hangi cihazlarına verir?
Sizce bu cihazlar hangileri olur? üst segmentte yani amiral gemisi modellerinde hangilerine verir? Yada orta segmentte hangi telefonlarına Android 10 Q sürümünü sunar?
Yorumlarınız ile belirtebilirmisiniz?
Redmi s2(?), note 7, note 7 pro, redmi 7(?), Mi 9 :D poco, mi 8...

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Eski Xiaomi yok. Beklentiyi yüksek tutmayalım..

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
daha çoğu kişi ye 9 gelmedi. 10 u suan hayal bile edemiyoruz.

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Benim mi a2 kesin alması lazim

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi