Soru Sizce şuan yüklenebilirecek en iyi pocophone romu

Taha Başar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jsjsj
Cihazım
PocoF1
Konular
18
Merhabalar 4 5 aydır corvus os kullanıyordum ama artık çok sıkıntısı olmaya başladı bende miuia geçmek istedim özledim de biraz bana önerebileceğiniz bir miui romu var mı costum ya da normal sunulan iyi ise onu indirebilirsin diyebilirsiniz yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

USLU.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Tamda bu akşam corvus OS yüklemeyi düşünürken bu mesajınıza denk geldim. Ne gibi sıkıntılarla karşılaştınız açıklayabilir misiniz? Bir de kernel kullandınız mı ?

Oyla:

Taha Başar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jsjsj
Cihazım
PocoF1
Konular
18
Tamda bu akşam corvus OS yüklemeyi düşünürken bu mesajınıza denk geldim. Ne gibi sıkıntılarla karşılaştınız açıklayabilir misiniz? Bir de kernel kullandınız mı ?
Kernel atmadım ayrıca ama kendi kendine kapanmalar ya da arka planda çalıştırma özelliği kullanılamıyor falan gibi hatalar aldım ancak bunları ben 8.0 sürümünde aldım diğer sürümlerde ne kadar olur bilemem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kernel atmadım ayrıca ama kendi kendine kapanmalar ya da arka planda çalıştırma özelliği kullanılamıyor falan gibi hatalar aldım ancak bunları ben 8.0 sürümünde aldım diğer sürümlerde ne kadar olur bilemem
Bir ara bootloopa girdi yeniden başlatıp durdu kendini sonra twrpye girdim bir şekilde düzeldi

Oyla:

USLU.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1

Bir ara bootloopa girdi yeniden başlatıp durdu kendini sonra twrpye girdim bir şekilde düzeldi
[/

Anladım hocam. Bilgilendirme için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt