Sohbet Sizce ne yapmalıyım?

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Cihaza ımeı attıracağım. Ama global kararlı attırıp bl kilidini kapattırmak mı yoksa eu stabil kurup bl kilidi açık devam etmek mi. Malum ımeı atınca değişik sebeplerden gidebiliyor bu konularada pek hakim değilim ? Telefonu uzun soluklu kullanmak istiyorum. Hangisi telefon için mantıklı olur.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Cihaza ımeı attıracağım. Ama global kararlı attırıp bl kilidini kapattırmak mı yoksa eu stabil kurup bl kilidi açık devam etmek mi. Malum ımeı atınca değişik sebeplerden gidebiliyor bu konularada pek hakim değilim ? Telefonu uzun soluklu kullanmak istiyorum. Hangisi telefon için mantıklı olur.
BL kilidi her zaman açık dursun hocam ayrica Eu rom X3 te suan en iyisi diye biliyorum BL kilidi kapalı tutmayin.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
omerfarukysar, Yurtdışı cihazlarda BL kapatmak risk olası bir sorunda çok uğraşırsınız, açık kalmasının zararından çok faydası olur.

2 yılı devirmiş, deneyimli ve 74 konu sahibi olarak EFS yedek almayı muhakkak okumuş/görmüş olmalısınız diye düşünüyorum ama yine de her ihtimale karşı linkini bırakayım okuyunca ne işe yaradığını anlarsınız,kolay gelsin...

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
omerfarukysar, Yurtdışı cihazlarda BL kapatmak risk olası bir sorunda çok uğraşırsınız, açık kalmasının zararından çok faydası olur.

2 yılı devirmiş, deneyimli ve 74 konu sahibi olarak EFS yedek almayı muhakkak okumuş/görmüş olmalısınız diye düşünüyorum ama yine de her ihtimale karşı linkini bırakayım okuyunca ne işe yaradığını anlarsınız,kolay gelsin...

Önce ki cihazım globaldi ama bl kilidi açmıştım ımeı gitme sorunu yoktu. Ama şimdi konuları ara ara okuduğumda sürüm değiştirdiğimde bile ımeı gidenler olduğu için insan bi kararsız kalıyo. Daha bilgili insanlardan tavsiye almak istiyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125

Benim de bir önerim olsun.

Yedeğinizi bir bulutta tutun her zaman her yerden ulaşabilmek ve kalıcılık konusundan dolayı.. angel~~

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
BL kilidi her zaman açık dursun hocam ayrica Eu rom X3 te suan en iyisi diye biliyorum BL kilidi kapalı tutmayin.
Anladım. Bl kilidi yarın açılacak. O zaman eu stabil attırıp kafam rahat eder. Sürekli rom değiştirme gibi bir düşüncem yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim de bir önerim olsun.

Yedeğinizi bir bulutta tutun her zaman her yerden ulaşabilmek ve kalıcılık konusundan dolayı.. angel~~
Anladım o zaman bl kilidi açık tutup yedeği alıp arkama yaslanıyorum☺️

Üst Alt