Soru Sizce MİUİ9 OXYGEN OS'u geçebilecek mi ?

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Biliyoruz ki Oxygen OS çok hızlı bir kullanıcı arayüzü. Hatta bazı editörler saf androidden daha hızlı olduğunu söylüyor. Gerçi saf androidin modifiye edilmiş hali gibi. İzlediğim videolarda ise Oxygen Os , MİUİ8 ' i bazı yerlerde geçiyor hatta bazen tokatlıyor.

Peki MIUI9 OXYGEN OS'u hız konusunda geçebilecek mi ?

Şahsi fikrim geçebileceği yönünde.

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Performans olarak geçeceğini sanmıyorum.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Benim Cihazım Mi Max 2 ve kod adı Oxygen diye geçiyor....Custom ROM'lar henüz mevcut değil, ama çıkınca, Lineage-OS, Resurrection Remix dışında, cihazımın kod adı ile de uyumlu olan Oxygen OS'i de denemek isterim, kullananların çoğu çok meth ediyorlar gerçekten

Oyla:

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Benim Cihazım Mi Max 2 ve kod adı Oxygen diye geçiyor....Custom ROM'lar henüz mevcut değil, ama çıkınca, Lineage-OS, Resurrection Remix dışında, cihazımın kod adı ile de uyumlu olan Oxygen OS'i de denemek isterim, kullananların çoğu çok meth ediyorlar gerçekten
Diğer cihazlara portluyorlar mı bilmiyorum ama OxygenOS (OOS) OnePlus cihazların orijinal International yazılımları. Bizdeki Global rom gibi diyebiliriz. Bir de bunun HydrogenOS (H2OS) versiyonu var Çin'e özel, bizdeki Çin romları gibi.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Diğer cihazlara portluyorlar mı bilmiyorum ama OxygenOS (OOS) OnePlus cihazların orijinal International yazılımları. Bizdeki Global rom gibi diyebiliriz. Bir de bunun HydrogenOS (H2OS) versiyonu var Çin'e özel, bizdeki Çin romları gibi.

Portlarlar inşallah başka cihazlarada;(:?

Oyla:

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Portlarlar inşallah başka cihazlarada;(:?
Portluyorlar mı bilmiyorum derken OOS'i kastetmiştim ama mesajda ona vurgu yapamamışım. Birkaç ay önce XDA'de Mi5 için H2OS görmüştüm ama malum her şey Çince olduğu için deneyemedim, çıkarsa OOS denerim diye bekledim ama onun da portu yok sanırsam.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Custom rom la o deneyimi tam olarak yaşayamazsınız. One plus bir cihaz alıp deneyimlemek çok daha farklı olacaktır.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Custom rom la o deneyimi tam olarak yaşayamazsınız. One plus bir cihaz alıp deneyimlemek çok daha farklı olacaktır.
Farkındayım Üstadım....Oxygen OS olarak benim aklım başka yere gittiydi...sabahtan beri zaten kendime bu dikkatsizliğimden dolayı çok kızıyorum;(punch~~punch~~

Oyla:
Üst Alt