Yardım Siyah Xiaomi Mi 5s 3/64

serhatblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
YOK
Konular
2
Merhaba arkadaşlar 3-4 aydır mi 5s için para biriktiriyordum siyah modelini alacaktım bu gün param denkleşti tam alacağım fakat bir de ne göreyim stokta siyah kalmamış. Ben de başka yerlere bakayım dedim hiç bir yerde yok bu duruma çok üzüldüm 1500 liraya hb'de var ama cepport falan 1350'ye satıyor ve fiyatlar falan aynı olsa da ben cepporttan almak istiyorum hbye göre daha iyi bir satıcı. Şimdi soruna gelelim. Ben 1350 liraya falan siyah 3/64 mi 5s almak istiyorum. Gg , hb , n11 gibi sitelerden alabilir miyim? Bu cepport'a falan stok ne zaman gelir bilen var mı ?

serhatblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
YOK
Konular
2
İnternetten alacağım için ailemin banka kartıyla alıyorum. Yani sıkıntı yaşansın istemiyorum. Bu yüzden bahsettiğim sitelerden almak istiyorum. Yoksa yani alırdım daha uyguna geliyor ve daha ilgililer.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İnternetten alacağım için ailemin banka kartıyla alıyorum. Yani sıkıntı yaşansın istemiyorum. Bu yüzden bahsettiğim sitelerden almak istiyorum. Yoksa yani alırdım daha uyguna geliyor ve daha ilgililer.

Hocam siyah Mi5s için sipariş verildi yakın zamanda yeniden stoklarımızda olacak :)

Oyla:

serhatblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
YOK
Konular
2
Bende sizden almayı istiyorum ama facebook sayfasında mesajı attım geri dönüşünüzda BTK geç onaylıyor gibisinden bir şeyler dediniz telefon bana hemen lazım onun için eğer kesin tarihiniz olursa sizden gold almak yerine bekleyip siyah alacağm

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bende sizden almayı istiyorum ama facebook sayfasında mesajı attım geri dönüşünüzda BTK geç onaylıyor gibisinden bir şeyler dediniz telefon bana hemen lazım onun için eğer kesin tarihiniz olursa sizden gold almak yerine bekleyip siyah alacağm

Hocam özel mesajda belirtmiştim ama konuyu okuyan diğer arkadaşlar için de buraya bilgilendirme olarak ekleyeyim. :)

Siyah rengin siparişleri bugün verildi. Normal şartlarda bir kaç gün içinde ülkemize giriş yapacaktır ancak maalesef BTK'nın çalışma hızını kestirmek mümkün değil. Bazı cihazları bir günde onaylıyor bazılarını bir ay bekletebiliyor. Örneğin bugün satışa çıkan Mi Note 2 ve Redmi Note 4x modelleri yaklaşık 20 gündür depoda bekliyordu... Bu nedenle kesin satışa sunulma tarihine ilişkin bir şey söyleyemiyoruz.

Oyla:

samuelocelo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Naim
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Merhabalar bende uzun araştırmalar sonucunda xiaomi kullanıcısı olmayı düşünüyorum.Açıkçası siyah modei stoğa düşünce hemen almalı mıyım yoksa bir ay daha bekleyip mi 6'nın stoklara düşme umudunu mu beklemeliyim bilemedim.Xiaomi mi 6'nın stoklara ne zaman girebileceği konusunda bir ipucu alabilir miyiz sizlerden acaba ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhabalar bende uzun araştırmalar sonucunda xiaomi kullanıcısı olmayı düşünüyorum.Açıkçası siyah modei stoğa düşünce hemen almalı mıyım yoksa bir ay daha bekleyip mi 6'nın stoklara düşme umudunu mu beklemeliyim bilemedim.Xiaomi mi 6'nın stoklara ne zaman girebileceği konusunda bir ipucu alabilir miyiz sizlerden acaba ?

Hocam Mi6'nın gelişi maalesef hem pek erken olmayacak gibi hem de internet sitelerinde bahsedilen fiyatlara kıyasla daha yüksek bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor...

Oyla:

samuelocelo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Naim
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Hocam Mi6'nın gelişi maalesef hem pek erken olmayacak gibi hem de internet sitelerinde bahsedilen fiyatlara kıyasla daha yüksek bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor...
O zaman bu durumda sıyah bir xiaomi mi 5s alma tercihim ağır basıyor hayırlısı bakalım.Cevap verdiğiniz için teşekkürler hocam...

Oyla:
Üst Alt