Yardım Sivitemasi

nvvnvv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note3pro
Konular
2
Note3 e bira dokuldu sesi Kisildi 4:5gundur boyle sorunu cozme holy varmi.

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12
redmi 3 suya düşmüştü ...ve dokunmatik calısmadı.ben de youtube daki videolara bakarak içini actım parcaladım ve kuruttum.su an calısyor.bir dene istersen

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Benim mi4 komple suya düşüp içime su girmişti, telefonu kapatıp 2 gün pirinçte beklettim şu an saat gibi çalışıyor. Kesinlikle saç kurutma makinası v.s. ile ısıtma, kendi doğallığında nemi gitsin çalışır muhtemelen.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nvvnvv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note3pro
Konular
2
Prinçde bekletmiştim daha sonra havada tuttum saç kurutmada konuşmada ses güzeldi nispeten sadece zil sesi çok kısık çalıyor duyamıyorum biraz uzakta olunca ayrıca müzik dinlerken ses son seste kısık ayarında çalıyor ilk döküldüğünde teli kapatıp prince koymak aklıma gelmedi güzel kafayla donanımsal arıza olmadıysa belki zamanla birazdaha güzelir.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Burada önemli nokta, sıvı teması olduğunda, cihaz içindeki elektronik komponentlerin kısa devre nedeniyle arızalanması yada arızalanmaması durumudur. Eğer hiçbir parça yanmadan cihaz kendini korumaya alıp akımı keserse yada henüz herhangi bir parça zarar görmeden siz bunu önlerseniz, cihaz kuruduktan sonra da hiçbirşey olmamış gibi çalışmaya devam eder. Cihazı kurutmak için en iyi yöntem öncelikle içindeki sıvıyı dışarı dökmektir. Bunun için cihaz açılmalıdır. Kalan nemi almak için ise en iyi yöntem pirincin içine gömmektir. Kurutma makinesi kullanırken çok dikkat edilmeli, herhangi bir parçanın sıcak yüzünden zarar görmemesi sağlanmalıdır.
Ancak herhangi bir parça zarar görürse siz ne yaparsanız yapın, arızalı parça değişmeden cihaz çalışmayacaktır.

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt