Yardım sistem uygulamaları güncelleme

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Forumda konusu varmıydı bilmiyorum ama vardı ise konu için şimdiden kusura bakmayın.
Sistem uygulamaları güncelleyici kısmına bugün 3 uygulama için güncelleme geldi, birisinde sensörler ile ilgili birşey yazıyordu, ismi tam sığmadığı için üzerine çift tıklayarak büyütürüm dedim ama o anda yoksay'a bastım :) şimdi nasıl geri gelecek o güncelleme acaba? Bilgili birileri yardımcı olabilirmi? :) Hayır merak ettim acaba bu yakınlık sensörü arada sapıtıyor onlamı alakalı acaba :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Forumda konusu varmıydı bilmiyorum ama vardı ise konu için şimdiden kusura bakmayın.
Sistem uygulamaları güncelleyici kısmına bugün 3 uygulama için güncelleme geldi, birisinde sensörler ile ilgili birşey yazıyordu, ismi tam sığmadığı için üzerine çift tıklayarak büyütürüm dedim ama o anda yoksay'a bastım :) şimdi nasıl geri gelecek o güncelleme acaba? Bilgili birileri yardımcı olabilirmi? :) Hayır merak ettim acaba bu yakınlık sensörü arada sapıtıyor onlamı alakalı acaba :)
Gelen güncellemeler bunlardı hocam.Şunu deneyebilirsiniz telefonun bölge seçimini Hindistan yapın bir kontrol edin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde şunun verilerini temizleyip deneyebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

termomen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rom yükleme
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
bendeki bluetooth sorunu düzeldi otomatik açılıyor artık

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
evet sistem uygulama füncelleyici verilerini temizleyince geldi. sensor hatalarını gideren bir uygulama vardı onu yükledim. arada sırada bende oluşan yakınlık sensörü problemini giderir belki. Teşekkürler pendroz

Oyla:

sungur69

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sungur
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
bugün telefonu sıfırladıktan sonra sistem uygulmaları güncelleyicisi uygulamaları güncellemesi gerekiyordu fakat güncellemeler gelmedi.bende suanda telefonun en bastaki uygulama surumlerimi kullanıyorum . uygulama gnc. nin verilerimi sıfırlamama rağmen herhangi birşey olmadı

Oyla:
Üst Alt