Çözüldü Sistem uygulamaları geri yükleme sorunu

YusufMertTaşkit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Rn Note 8
Meslek
Paramedik Öğrencis
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Muiu 21.9.1
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, Instagram beta kullanıcısıydım sildim kararlıya geçtim ancak öğeleri geri yükle diye bir uyarı çıkıyor tıklıyorum ama ağ bağlantısı sorunu çıkıyor sonrada lütfen yardımcı olabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-22-20-47-16-105_com.miui.core.jpg
    Screenshot_2021-09-22-20-47-16-105_com.miui.core.jpg
    723,3 KB · Görüntüleme: 109
Çözüm
Arkadaşlar merhaba, Instagram beta kullanıcısıydım sildim kararlıya geçtim ancak öğeleri geri yükle diye bir uyarı çıkıyor tıklıyorum ama ağ bağlantısı sorunu çıkıyor sonrada lütfen yardımcı olabilir misiniz.
Ayarlar, uygulamalar' dan MIUI Sdk uygulamasını devre dışı bırakın. Önceki uygulamaların sürümleriyle, yeni romdaki güncellemeler birbirine uymuyorsa bu hatayı veriyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Ayarlar, uygulamalar' dan MIUI Sdk uygulamasını devre dışı bırakın. Önceki uygulamaların sürümleriyle, yeni romdaki güncellemeler birbirine uymuyorsa bu hatayı veriyor.

Oyla: Çözüm

YusufMertTaşkit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Rn Note 8
Meslek
Paramedik Öğrencis
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sağolun hocam teşekkür ederim

Oyla:

muratakcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0

Merhabalar ben Mi 8 kullanıcısıyım aynı hatayı aldım dedğiniz yönetmi denedim o bildirim gitti fakat ben not defderi, ses kaydedici, pusula vb gibi uygulamaları kullanamıyorum. Uygulamalar gölge şeklinde duruyor. Üstlerine bastığımda tekrar bi bildirim çıkıyor fakat yüklemiyor

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merhabalar ben Mi 8 kullanıcısıyım aynı hatayı aldım dedğiniz yönetmi denedim o bildirim gitti fakat ben not defderi, ses kaydedici, pusula vb gibi uygulamaları kullanamıyorum. Uygulamalar gölge şeklinde duruyor. Üstlerine bastığımda tekrar bi bildirim çıkıyor fakat yüklemiyor
Merhaba. Onları da manuel olarak güncelleme yapın düzelecektir. Aşağıdaki konudan destek alabilirsiniz.

Oyla:

muratakcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Merhaba. Onları da manuel olarak güncelleme yapın düzelecektir. Aşağıdaki konudan destek alabilirsiniz.
magisk adlı uygulamayı ayrıca indirmem mi gerekiyor

Oyla:

muratakcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Sistem uygulamaları yükleniyor diyor fakat 5 te 5 oluyor daha sonra ağ hatası veriyor. Ama ağda herhangibir sorun yok. Not defteri ,Ses kaydedici,screen recoder,scanner pusula uygulamaları gölge şeklinde duruyor. Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Oyla:

muratakcy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Sorunumu çözdüm bölgeyi hindistan olarak seçim tüm uygulamaları güncelledim ve daha sonra tekrar bölgeyi türkçe yaptım

Oyla:
Üst Alt