Soru Simgelerin gözükmeme sorunu

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.2
Telefon Modeli
Mİ 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Ekran resminde gördüğünüz gibi sol alt köşe boş ama normalde orada telefon uygulaması var. Bazen uygulama simgeleri kendi kendiliğinden görünmez hale geliyor. Ama oraya basınca uygulama açılıyor. Rom kaynaklıdır diyip 3 wipe yapıp sıfırdan rom kurdum sorun yine aynı çözebilen varmıdır acaba ? Sorun tema ile alakalı değil tema değiştirmeme rağmen yine karşılaşıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Tema sorunu gibi gelmişti ama sorunun tema kaynaklı olmadığına emin olduğunuzu söylemişsiniz.... Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet altından sistem başlatıcısının verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tema sorunu gibi gelmişti ama sorunun tema kaynaklı olmadığına emin olduğunuzu söylemişsiniz.... Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet altından sistem başlatıcısının verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Denedim fakat sorun yine var

Oyla:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Ekran resminde gördüğünüz gibi sol alt köşe boş ama normalde orada telefon uygulaması var. Bazen uygulama simgeleri kendi kendiliğinden görünmez hale geliyor. Ama oraya basınca uygulama açılıyor. Rom kaynaklıdır diyip 3 wipe yapıp sıfırdan rom kurdum sorun yine aynı çözebilen varmıdır acaba ? Sorun tema ile alakalı değil tema değiştirmeme rağmen yine karşılaşıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
pc'den kurmayı deneyın birde?

Oyla:
Üst Alt