Yardım Sim Kartsız/Mobil Verisiz Bootloader Mümkün Mü ? (MI Hesabı Oluşturulmuş)

Diyojen57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, kolaylıklar diliyorum.

Redmi 8 Note Pro cihazım var. Mevcut şartlardan ötürü ve bilmediğimden dolayı IMEI Repair işlemini gerçekleştiremedim. Şuanda da telefon kapalı durumda. Araştırmalarım sonucu öncelikle Bootloader işleminin gerçekleştirilmesi gerektiğini öğrendim. Ve bu işlem için, sim kartın takılı, mobil verinin işlev halde olması gerekiyor. Telefon kapandığı için böyle bir durumu gerçekleştirmem mümkün değil. Lâkin şöyle bir durum var; telefon aktifken MI Hesabı oluşturmuş ve ilgili hattımın numarasını bu hesaba tanımlamıştım. Bu hesap ile bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ? Örneğin açık bir Xiaomi telefona sim kartı takıp, oradan hesaba girerek Bootloader istemi oluşturulabilir mi ? Bu hususta neler yapmam gerekiyor ? Bilinen herhangi iyi bir servis var mı ? Olası senaryoda ne kadar bir ücret oluşur ?

Yardımlarınızı ve değerli önerilerinizi rica ediyorum.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Redmi 8 Note Pro cihazım var. Mevcut şartlardan ötürü ve bilmediğimden dolayı IMEI Repair işlemini gerçekleştiremedim. Şuanda da telefon kapalı durumda. Araştırmalarım sonucu öncelikle Bootloader işleminin gerçekleştirilmesi gerektiğini öğrendim. Ve bu işlem için, sim kartın takılı, mobil verinin işlev halde olması gerekiyor. Telefon kapandığı için böyle bir durumu gerçekleştirmem mümkün değil. Lâkin şöyle bir durum var; telefon aktifken MI Hesabı oluşturmuş ve ilgili hattımın numarasını bu hesaba tanımlamıştım. Bu hesap ile bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ? Örneğin açık bir Xiaomi telefona sim kartı takıp, oradan hesaba girerek Bootloader istemi oluşturulabilir mi ? Bu hususta neler yapmam gerekiyor ? Bilinen herhangi iyi bir servis var mı ? Olası senaryoda ne kadar bir ücret oluşur ?

Yetkili hesap ile açılması gerekiyor. Cihazınızın kapağı açılmayacaktır. Fiyat için Zenex hocam ile görüşebilirsiniz

Oyla:

Diyojen57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Geribildirimleriniz için teşekkür ederim. Tam olarak ne yapmalıyım ? Kiminle ve nereyle iletişime geçmeliyim ? Zira telefonu yaptırmak, kullanıma açmak istiyorum.

Bir de, BTK'nın tanıdığı ek 30 günlük süre sayesinde, hattı arada sırada takıp denesem sinyal alma durumum var mıdır ? Teşekkürler.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Farklı operatör hatları takıp şebeke almaya çalışın. Yan operatörleri de deneyin

Oyla:

apo._.bulut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abdulkudus
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0

Ben de aynı durumdan muzdaribim. Redmi note 8 pro mi hesabı oluşturulmuş. BL mod kapalı ve imei silinmiş. Bunun bi çözümü var mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de aynı durumdan muzdaribim. Redmi note 8 pro mi hesabı oluşturulmuş. BL mod kapalı ve imei silinmiş. Bunun bi çözümü var mi?

Son düzenleme:
Oyla:

ene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocofone
Konular
0
telefonum simi tanımıyor ve wifi ye bağlanamıyor dolayısı ile mi accound şifremi bilssemde internete bağlanamadığım için telefon kurulum ekranında kalıyor twrp den bu kilidi kaldırıp telefonumu kilit sormadan açabilirmiyim yardımcı olacak arkadalara teşekkürler telefonum poco x3 bide imei tamir sırasında bu arızanın oluştuğunu söyleyeyim telefoncuya götürmeden çözüme yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Oyla:
Üst Alt